Zobrazit vše ve dne 7. 10. 2021

God of War Ragnarök bude mít české titulky

Ani druhé severské dobrodružství bouřliváka Krata a jeho syna nebude ochuzeno o českou lokalizaci ve formě titulků. Právě je potvrdila Sony. Co God of War Ragnarök nabídne?

Far Cry 6, Marvel’s Guardians of the Galaxy a další dvě desítky her v říjnu míří do GeForce Now

První říjnový čtvrtek opět přináší přehled všech her, jejichž přidání do knihovny GeForce Now je plánováno v průběhu měsíce. Letošní podzimní úroda zahrnuje AAA tituly jako Far Cry 6.

Na Vigor pro PC musíme nadále zapomenout. V českém studiu vzniká jiný projekt

V Bohemia Interactive stále nemají plány na uvedení multiplayerové střílečky Vigor na PC. Můžeme však očekávat nový projekt, který vzniká v rámci programu Bohemia Incubator.

Nové možnosti pro práci s půdou ve Farming Simulator 22

Studio Giants Software přináší podrobnosti o nových možnostech pro práci s půdou ve hře Farming Simulator 22. Ty jdou ruku v ruce s přirozenějšími texturami půdy a dalších povrchů.

Jak daleko je fanouškovský překlad Assassin's Creed Valhalla?

Navzdory zpomalení kvůli letním dovoleným a práci na Outriders jsou daleko v Británii. Hotovy jsou příběhové úkoly z několika oblastí v Británii. Kolik je přeloženo?

TOP 5 Epizoda S1E216

Nejhůře hodnocené hry na Steamu

Se vším dobrým musí přijít i něco špatného a u her tomu není jinak. Když prohledáte Steam, můžete objevit mnoho skvělých her, nebo naopak narazíte na ty nejhorší hry z vašich nočních můr.

Strategická střílečka Hell Let Loose dorazila na konzole nové generace

Realistická strategická střílečka z období druhé světové války Hell Let Loose vyšla na PC v průběhu letošního léta. Nyní se konečně podívá i na konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5.

České studio Warhorse oslavuje 10 let

Dan Vávra, Martin Klíma a další zkušení čeští i zahraniční vývojáři oslavují deset let od vzniku tuzemského studia Warhorse, které vytvořilo středověký RPG titul Kingdom Come: Deliverance.

Randy Pitchford už nebude prezidentem Gearbox Software

Americká společnost Gearbox Software oznámila změny ve vedení. Novým prezidentem se stává bývalý technologický ředitel Steve Jones. Pitchford se zaměří na filmy a seriály.

V listopadu se mají objevit další hry ve zpětné kompatibilitě Xboxu

Už je to nějaký čas, co Microsoft do zpětné kompatibility Xboxu přidal nové hry. Jak se zdá, společnost na staré tituly nezapomněla a chystá je spustit na novější generaci konzolí.

Hit Facebooku se vrací. Farmville 3 se spoustou zvířat pro iOS, Android a Mac

Po více než deseti letech, co první díl Farmville zaujal mnoho lidí na Facebooku, přichází společnost Zynga s oznámením Farmville 3. Hra vyjde za měsíc a slibuje několik zajímavých novinek.