Zobrazit vše ve dne 11. 6. 2022

Summer Game Fest pokračuje náloží známých značek - Shrnutí druhého dne

Druhý den Summer Game Festu nám nálož novinek přinesl hlavně Netflix. Podívali jsme se ovšem i na zajímavosti z Epic Store Summer Showcase a Tribeca Festivalu.

Střílečky, RPG, simulátory, kooperace a další hry z Future Games Show

Střílečka Outpost, Nightingale od ex-BioWare, Luto, jeden na jednoho v Die by the Blade, masivní zbraně v Morbid Metal, Turbo Golf Racing, logická sci-fi, vzpomínky na dětství a další hry.

Horor ILL připomíná dílo Johna Carpentera

Fanoušci slavného hororu Věc by měli zbystřit. Právě těm je zjevně určený chystaný horor ILL, jenž láká třeba na nepřátele, kteří se mohou měnit přímo během boje.

Phonopolis od studia Amanita Design vypadá skvěle

Plnohodnotné odhalení chystané novinky od českého studia Amanita Design následuje první celistvější ukázka. Ta naznačuje, že nás čeká pozoruhodná dystopická záležitost s fascinujícím vizuálem.

Enemy of the State nás vezme do doby prohibice

Top-down střílečka Enemy of the State potěší příznivce gangsterek, kooperace i zážitků pro jednoho hráče. Na hru si ale počkáme, k jejímu vydání má dojít až v roce 2024.

Boundary, Industria, Daymare 1994, The Fridge is Red, Arkanoid a další z Guerrilla Collective

Sobota odstartovala Guerrilla Collective 3 s přehlídkou zajímavých i méně zajímavých her od nezávislých vývojářů. Nechybělo několik překvapení. Tak se na vše pojďme podívat.

A Plague Tale: Requiem ukazuje nové záběry a odhaluje zajímavé detaily

Téměř osmiminutové video pojednává o akční stealth adventuře A Plague Tale: Requiem, která je pokračováním povedeného A Plague Tale: Innocence z roku 2019. Hra bude mít české titulky.

The Constructors z vás udělá majitele stavební firmy

Příznivci simulací se mohou začít těšit. Hra jim umožní stát se vlastníkem stavební firmy. Na židli v kanceláři sedět nebudete. Budete se muset vypořádat s celým procesem stavby.

Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 zamíří na PC a konzole už v létě

Remaster pokračování klasického hack-and-slash akčního RPG titulu Baldur’s Gate: Dark Alliance se dočkáme v letošním roce nejen na počítače, ale také na PlayStation, Xbox a Switch.

Strategie Homeworld 3 se odkládá na rok 2023

Vydání strategického titulu Homewolrd 3 bylo původně plánováno na čtvrtý kvartál letošního roku, fanoušky však musíme zklamat. Hra se totiž odkládá až na rok 2023.

AYANEO ukazuje další handeld, je dražší než Steam Deck

V polovině května jsme psali o handheldu AYANEO 2, který disponoval lepší grafikou než populární Steam Deck. Čínská společnost v odhalování zařízení pokračuje.