Zobrazit vše ve dne 22. 4. 2022

Sony rozšiřuje cloudové hraní přes PS Plus i k nám

Dobrá zpráva pro všechny, kteří si budou chtít přes cloud na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 zahrát staré hry. Sony oznámila, že rozšíří podporu cloudového hraní na další trhy. Plus datum spuštění.

MLB the Show 22 není ani krůček kupředu

MLB the Show 22 je zářným příklad sportovních her. Vývojáři nám už dlouhé roky ukazují, jak by měli podobné hry vypadat, ovšem letošek? Letošní díl není ani malým krůčkem kupředu.

V nové verzi PS Plus bude akční série Syphon Filter

Během léta se služba PlayStation Plus změní na tři úrovně předplatného a nejdražší varianta umožní přístup k celé řadě her ze staré školy. Dnes byly čtyři z nich neoficiálně odhaleny.

Takhle se hraje akční plošinovka Kao the Kangaroo

Už koncem příštího měsíce se vrátí akční plošinovka s klokanem. Kao the Kangaroo je restart poměrně známé značky a na PC, PlayStationu, Xboxu a Switchi bude mít české titulky.

Těšit se máme na hry s dalšími superhrdiny od DC

Společnost Warner Bros. Discovery, která vznikla sloučením WarnerMedia a Discovery, plánuje zásadně přepracovat svou produkci, což se má dotknout nejen filmů a seriálů, ale také videoher.

Nové Tales from the Borderlands připravují v Gearboxu

Tak přece jen bude mít adventura Tales from the Borderlands pokračování. Postará se o něj přímo studio Gearbox Software, které slibuje nové dobrodružství, nové postavy a nové příběhy.

T-Mobile spouští virtuální klub v Robloxu

Skupina Deutsche Telekom s českým T-Mobilem se stává první telekomunikační společností, která vstupuje do metavesmíru. Ve známé a oblíbené herní platformě Roblox vytvořila virtuální klub Beatland.

Rozhodnuto, Baldur's Gate 3 letos dokončeno nebude

Máte to černé na bílém. V Larian Studios nestíhají a s plnou verzí RPG titulu Baldur's Gate 3 počítají až v příštím roce. Útěchou je příslib brzkého nového obsahu a vtipný trailer, který shrnul vývoj.

F1 22 v češtině nakonec nebude. O hru je velký zájem

Bohužel jde o chybu v zobrazení podporovaných jazyků na Steamu a Epic Games Store.

Zdarma pro PC horor Amnesia: Rebirth a gaučovka

Příznivci hraní na počítači si mohou digitální knihovničku na Epic Games Store rozšířit o další dvě hry. Tentokrát je v nabídce strašidelný horor Amnesia: Rebirth a zábavné a gaučové dobrodružství.

Ex-tvůrci DayZ v Bratislavě chystají detailní lovecký simulátor

Tvůrci, kteří se v minulosti podíleli na projektech jako DayZ, Soldier of Fortune 3 nebo Conan, podle svých slov vytvářejí detailní titul s bohatým příběhem i realistickou balistickou simulací.

Vylepšený Quake dostal nové mapy pro Horde mód

Třetí aktualizace vylepšeného vydání prvního dílu série Quake přináší nejen nová nastavení přístupnosti, ale i mapy Relic, The Trial a The Tower, které jsou určené pro Horde mód od MachineGames.