Arma Reforger nabízí i archeologické Hledání min

Ukázková modifikace Hexcavate, která má demonstrovat, co všechno je možné spáchat s enginem Enfusion, pochází z amsterdamské pobočky Bohemia Interactive a nabízí něco, co bychom asi od Army nečekali.

Arma Reforger nás vrací do dob Operace Flashpoint

Prvním krokem na cestě k Armě 4 je Arma Reforger, skromnější multiplayerový počin, v němž znovu zavítáme na ostrov Everon z Operace Flashpoint. Počítat můžeme i se značnou inspirací Československem.

Mod Levitation pro Half-Life: Alyx láká na vlastní kampaň

Modifikace Half-Life Alyx: Levitation má vyjít ve třetím čtvrtletí letošního roku a průchod zabere obyčejným hráčům zhruba 4 až 5 hodin. V jejich průběhu potkají Russella nebo G-Mana.

Nuevo Mexico je stylový mod pro Fallout: New Vegas

Rozsáhlý mod, který využívá Fallout: New Vegas a jeho engine, hodlá nabídnout nové lokace, aktivity, společníky nebo frakce. Autoři se inspirovali také prvními díly ze série Fallout.

Originální Half-Life se díky modu dočká podpory ray tracingu

Modifikace má obohatit klasickou střílečku od Valve o podporu hardwarově akcelerovaného ray tracingu, který nabídne globální iluminaci, odrazy, jemné stíny a další moderní vizuální efekty.

Díky polo-oficiálnímu modu nás bude ve Skyrimu doprovázet zápasník UFC

Robert Whittaker se stane plně nadabovaným společníkem ve Skyrimu zásluhou chystaného modu, který připravuje autor nedávno vydaného farmářského addonu ve spolupráci s Bethesdou.

Mod Titanicu do Mafie po 15 letech konečně vyplul

Pokud vám parník, na kterém slaví narozeniny pan radní, připadá malý, můžete si stáhnout modifikaci, která do Mafie přidává Titanic. Zatím je však k dispozici jen první část modu.

John Romero připravuje pokračování Sigilu pro DOOM 2

Slavný designér slibuje v pokračování svého addonu pro originální DOOM řadu zábavných a náročných map, jen ještě neví, kdy Sigil 2 vyjde. Po jeho dokončení by se také rád vrhnul na Quake.

Další starý mod GTA smazán, stávka v Blizzardu, potopa v The Sims 4

To nejzajímavější z herního světa: Nové spekulace o Call of Duty, porovnání PS5 a Xbox Series X, hraní za německé jednotky v Company of Heroes 3, nečekaný odklad Splitgate a další zprávičky.

TIE Fighter Total Conversion je fanouškovská předělávka v enginu Star Wars: X-Wing Alliance

Jedna z nejklasičtějších Star Wars her se dočkala působivé fanouškovské předělávky v enginu jedné z novějších her ze série. Likvidace povstalecké špíny ve vesmíru je tak zase o něco dostupnější.

První Quake se dočká fanouškovské kampaně od designérů her Graven a Wrath

32 úrovní, styl věrný původní hře, nový soundtrack a možnost zahrát si i na retro počítačích. To slibuje chystaný projekt Tremor oznámený při příležitosti 25. narozenin série Quake.

Crysis Enhanced Edition mód udělá z původního Crysis moderně vypadající hru zcela zdarma

Nepleťte si to však s chystaným Crysis Remastered! Oproti očekávanému standalone titulu je Enhanced Edition pouze mód pro originální PC hru. Je však zdarma a graficky konkuruje placenému remasteru.

GTA V má v důsledku jeho zpřístupnění zdarma vážné problémy s hackery a moddery

Jakmile Epic zpřístupnil GTA V zdarma, multiplayer ve hře zasáhla vlna modderů, hackerů a cheaterů, kteří v něm stále páchají zlo a kazí ostatním hráčům zážitek.

Sekiro: Shadows Die Twice s multiplayerem? S modifikací Sekiro Online ano

Skupinka moderů se nazastavila ani před výzvou přidat multiplayer do jinak singleplayerového Sekira.

Need for Speed Most Wanted Redux 2020 dává dohromady to nejlepší, co modéři vytvořili

Je načase opět vyzvat Razora Callahana k pouličním závodům, jelikož komunita kolem nejoblíbenějšího dílu NFS je stále živá. Nyní si ty nejlepší kousky můžete stáhnout v jednom velkém balíčku.

Hunt Down the Freeman: Half-Life z pohľadu antagonistu

V živote každého človeka existujú veci, s ktorými sa skrátka musí zmieriť. Dane, smrť, pondelky, alebo neexistujúce pokračovanie Half-Life série. My sme ale hráči a tí sa predsa nezdávajú. Takže ak…

Chýba vám pokračovanie Deus Ex? Zahrajte si prvý diel s novým GMDX módom!

Ak ste fanúšikmi série Deus Ex a máte chuť zopakovať si úplne prvý diel série z roku 2000, alebo ste len zvedaví, ako to celé vlastne začalo, môže vás odradiť jeho technická zastaranosť. Tím moderov…

Populární nástroj OpenIV pro módování her GTA je ukončen

Take Two se rozhodlo, že nebude tolerovat jakékoliv úpravy her Grand Theft Auto