Tak tahle ovce umí vystoupit z řady - Cult of the Lamb

Cult of the Lamb je kombinace skvělého roguelike stylu a správy vesnice, který se náramně povedl. Kdo by nechtěl mít svůj mocný roztomilý kult, vedený nebojácnou ovečkou. Více v naší recenzi.

Souboje zblízka a používání karet v otevřeném fantasy světě Ravenboundu

Tvůrci titulu Generation Zero odhalili fantasy akci Ravenbound, která nás vezme do otevřeného světa Ávaltu. Hra si zakládá na taktických soubojích zblízka, balíčku karet a roguelite mechanikách.

Kolik chcete redaktorů na recenzi? ANO! - Rogue Legacy 2

Znáte ten pocit, když se probudíte a připadáte si jako v cizím těle? To se vám u Rogue Legacy 2 bude stávat každých 5 minut a je to skvělé!

Endless Dungeon sváže tower defense do nekonečné smyčky - Exkluzivní preview

Amplitude Studios mnozí znají díky strategii Humankind, věděli jste ovšem, že mimo to mají celé vlastní sci-fi universum plné nápaditých her? Přinášíme první dojmy spolu s rozhovorem s vývojáři.

Loot River je kvalitní rogue-lite s prvky Tetrisu

Rogue-lite her je mnoho, a tak je těžké se odlišit. Když ale do hry přidáte posouvání bloků, dostanete něco nového a odemknou se zajímavé způsoby, jak bojovat s nepřáteli.

Rogue Legacy 2 se drží jedničky, ale má být lepší v každém ohledu

Studio si to umělo hezky naplánovat. V době, kdy Epic Games Store rozdává první díl hráči velmi kladně hodnoceného genealogického rogue-lite titulu Rogue Legacy, tak přichází datum vydání dvojky.

Virální hit Vampire Survivors obdrží spoustu nového obsahu

Virální hit na Steamu jménem Vampire Survivors obdrží před vydáním plné verze spoustu nového obsahu. Jednoduchá, ale zábavná gotická hororová akce s rogue-lite prvky.

Survival střílečka Alterborn přinese směs soulslike, roguelite i looter shooter

Zavede vás do světa, který byl zkažen předpotopními silami – což pro neznalé znamená zatraceně prapodivný. Stanete se Alterbornem, jedním z posledních přeživších, kteří unikli smrti, ale ne zadarmo.

Fantasy střílečku Witchfire si zahrajeme na konci roku

Temná fantasy roguelite střílečka od tvůrců The Vanishing of Ethan Carter bude nejprve k dostání na PC v rámci programu Early Access. Datum vydání finální verze neznáme.

Patch 1.4.0 vyvažuje obtížnost a opravuje chyby v Returnal

Studio Housemarque včera vydalo patch 1.4.0 pro Returnal. Aktualizace opravuje řadu problémů, včetně několika velmi důležitých, které mohly bránit v získání vytoužené platinové trofeje.

Temné akční roguelite Source of Madness se odehrává ve zvráceném světě

Na začátku letošního ročníku Guerrilla Collective byla oznámena nezávislá temná akční roguelite hra Source of Madness, která se odehrává ve zvráceném světě inspirovaném Lovecraftem.

Proč je hraní stále stejné smyčky zábava aneb jak funguje Roguelike

Proč jsou Roguelike hry čím dál tím populárnější? Pojďte s námi rozebrat chytré mechaniky, které vývojáři používají ve hrách jako je Returnal, a jak vás donutí hrát tu stejnou část hry dokola.