Zobrazit vše ve dne 4. 8. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E58

Objednal si někdo Krata z Wishe?!

Vítejte u dnešního speciálu business insideru o Microsoftu a Activisionu. Tedy, máme i jiné novinky, ale tito borci dnes vedou na plné čáře..

Tencent se snaží stát největším akcionářem Ubisoftu

Čínská holdingová společnost Tencent se snaží stát největším akcionářem Ubisoftu. Podle navrhované dohody by vlastnila stejně nebo více firmy než rodina Guillemotových, která Ubisoft založila.

Oficiální srovnání PS5 a PS4 verze The Last of Us

Během 14 sekund jsou porovnány dvě scény. Na první pohled jsou vidět rozdíly v grafice, od textur přes nasvícení až po nové detaily, které přinášejí bohatší scenérie kolem Joela a Ellie.

Boj tří studentů v ukázce z Hogwarts Legacy

Fanoušci kouzelnického světa se právem obávají odkladu hry Hogwarts Legacy, protože Warner Bros. o ní moc nemluví, ale zatím platí, že vyjde do konce letošního roku.

Kolik chcete redaktorů na recenzi? ANO! - Rogue Legacy 2

Znáte ten pocit, když se probudíte a připadáte si jako v cizím těle? To se vám u Rogue Legacy 2 bude stávat každých 5 minut a je to skvělé!

Blizzard měl zrušit World of Warcraft MMO pro mobily

Kvůli neshodám s čínskou společností NetEase měl Activision Blizzard zrušit mobilní masivně multiplayerový titul World of Warcraft, který nebyl oznámen. Projekt měl velké ambice.

Doom se spojil s Minecraftem ve hře od tvůrců Dead by Daylight

Autoři Dead by Daylight ze studia Behaviour Interactive představili hru Meet Your Maker, kterou lze popsat jako kombinaci střílečky Doom a kreativního a budovatelského Minecraftu.

Hry pro jednoho hráče jsou důležité, tvrdí EA a chystá prý Iron Mana

Hry pro jednoho hráče jsou „velmi, velmi důležitou součástí portfolia“ vydavatelské společnosti Electronic Arts, prohlásil generální ředitel Andrew Wilson. Co vše v EA chystají?

Xbox Game Pass může snížit kvalitu her, obává se Sony

Dostáváme se k dalším informacím, které Sony poskytla brazilským regulačním orgánům na dotaz ohledně akvizice Activisionu Blizzard společností Microsoft. Co Sony napsala o předplacených službách?