Zobrazit vše ve dne 24. 5. 2022

Call of Duty: Modern Warfare 2 vyjde koncem října

Activision prostřednictvím videa představil artwork Call of Duty: Modern Warfare 2 a vyslal do světa datum vydání. Vrací se známí veteráni, včetně kapitána Johna Price a Ghosta.

O využití adaptivních spouští a haptické odezvy v PS5 verzi Hogwarts Legacy

PlayStation přinesl nový trailer z Hogwarts Legacy, věnován je možnostem PS5 verze. Majitelé nové generace konzole od Sony se v případě této hry mohou těšit na speciální zážitek.

Nové obrázky doprovázejí datum vydání The Lord of the Rings: Gollum

Akční adventura The Lord of the Rings: Gollum má stanovené datum vydání. Zároveň dorazily nové obrázky ukazující více z nebezpečného dobrodružství Gluma s rozdvojenou osobností.

Kradmý pohyb devízou odstřelovače ve Sniper Elite 5

Máme tady téměř čtyřminutový trailer ze Sniper Elite 5, zaměřil se na umění kradmého pohybu. Ten zahrnuje tiché zabíjení a plížení. Na vše dohlížel vojenský poradce.

Tvůrci Little Nightmares lákají na svůj nový projekt

Ve švédském Tarsier Studios po dvou dílech hororové plošinovky Little Nightmares vzniká něco nového. Vývojáři hlásí, že v poslední době měli napilno a přikládají teaser.

Beyond Good & Evil 2 je označován za jednu z nejambicióznějších her Ubisoftu

Dobrá zpráva pro fanoušky Beyond Good & Evil 2. Akční adventura žije. Špatnou zprávou je, že v dohledné době nejspíš nevyjde. Studio Ubisoftu v Barceloně hledá nového animátora.

Loot River je kvalitní rogue-lite s prvky Tetrisu

Rogue-lite her je mnoho, a tak je těžké se odlišit. Když ale do hry přidáte posouvání bloků, dostanete něco nového a odemknou se zajímavé způsoby, jak bojovat s nepřáteli.

Nvidia DLSS v dalších 12 hrách zlepšuje výkon

V posledních týdnech se mluvilo hodně o druhé generaci technologie FidelityFX Super Resolution (FSR) od AMD. To si konkurenční Nvidia nechce nechat líbit a přichází s oznámením.

Odhaleny všechny hry v nové verzi PlayStation Plus

Nová verze PlayStation Plus byla spuštěna v Asii a my se díky tomu můžeme seznámit se všemi hrami, které jsou v předplatném k dispozici. U nás bude PS Plus spuštěno za měsíc.

Microsoft mohl vyvíjet hry s licencí Marvelu, ale odmítl to

Když Marvel hledal společnost, která by dokázala vyvíjet hry založené na komiksových a filmových značkách, oslovil nejen Sony, ale také Microsoft. Stalo se tak v roce 2014, ale Microsoft návrh odmítl.

World of Tanks expanduje do Warhammeru 40,000

Bezplatná multiplayerová hra World of Tanks ve verzi pro PC představuje novou sezónu Battle Passu, která je spojena se světem Warhammeru 40,000. Co na hráče čeká?

Plavba na voru, potápění i hledání zdrojů v roztomilé hře Tchia

Po odkladu na začátek roku 2023 se malebná dobrodružná akce Tchia ukazuje v novém gameplay traileru. Ten má sice pouhou minutu, přesto stihne ukázat spoustu věcí.