Zobrazit vše ve dne 8. 4. 2022

Star Trek Prodigy: Supernova cílí na mladší hráče

Půst po hrách ze světa Star Treku zažene nejen dříve představená příběhová adventura Star Trek: Resurgence od studia Dramatic Labs, ale také tahle čerstvá novinka.

Vesmírné pew pew se zajímavým příběhem - Chorus

Zničení vesmírného kultu, který vás zneužil pro tajné plány, je to co vás čeká. Dynamické hvězdné přestřelky v pěkné grafice, je přesně to, co jsme od titulu očekávali.

Představena druhá sezóna Halo Infinite. Co přinese a kdy vyjde?

Po představení kuchařky Halo s netradičními recepty přichází dlouho očekávané odhalení druhé sezóny multiplayeru střílečky Halo Infinite. Na co se můžete ve hře více hráčů těšit?

Zdarma dva MMORPG tituly: New World na zkoušku a Black Desert napořád

Pokud přemýšlíte, zda vás bude bavit fantasy MMORPG titul New World od Amazonu, tak si ho můžete během tohoto víkendu vyzkoušet. Zdarma napořád je zase Black Desert.

O přednostech pouštních Fremenů a datu vydání strategie Dune: Spice Wars

Nebezpečná poušť s obřími červy, honba za kořením a politika. To jsou čtyři věci, které si můžete vybavit ve spojení se světem Duny. Fanoušci i další hráči se mohou těšit na návštěvu tohoto světa.

Soutěžte o 3 herní doupata CZC.Gaming a získejte poukázku na LEGO ke každému nákupu v rámci Be a Gamer!

Na CZC právě teď startuje další díl nekonečné ságy Be a Gamer, ve které naleznete spoustu slev na herní příslušenství, notebooky a počítače.

Rogue Legacy 2 se drží jedničky, ale má být lepší v každém ohledu

Studio si to umělo hezky naplánovat. V době, kdy Epic Games Store rozdává první díl hráči velmi kladně hodnoceného genealogického rogue-lite titulu Rogue Legacy, tak přichází datum vydání dvojky.

Epic a Lego vytvoří vlastní metaverse pro děti!

Pod Epicem si určitě vybavíte Fortnite, který je přívětivý hlavně k dětem. Lego provádělo každé dítě a dalo prostor dětským fantaziím. Kdo jiný by tedy měl udělat prostředí pro děti?

Zdarma pro PC dvě zajímavé a skvěle hodnocené hry

Na Epic Games Store si digitální knihovničku můžete rozšířit o genealogický rogue-lite titul z roku 2013 a záhadný mysteriózní příběh. V dalším týdnu bude zdarma tahovka XCOM 2 a ještě jedna hra.

Prestižní ceny BAFTA ovládly PlayStation exkluzivity

Včera večer se ve Velké Británii konal 18. ročník udílení cen British Academy Games Awards (BAFTA). Prestižní ceny ovládly PlayStation exkluzivity. Podívejte se na výsledky.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 8. dubna

V Resident Evil: Village měl být mocný nepřítel. Survival Rust přidává ziplines. Tvůrci Stalkera pořádají výprodej na pomoc Ukrajině. Oficiální kuchařku bude mít i Halo. Ze sídla Nintenda je hotel.