Avatar Cerberos

Dominik Vysloužil - Cerberos Redaktor

Milovník hraní na počítači, konzoli i mobilu. Většinou MMO tituly, ale získají si mě i zajímavé hry s kvalitním příběhem nebo kreativním nápadem. Po 25 letech jsem se dal z pouhého hraní na dráhu moderování herních akcí a účinkování v pořadu o hrách. Tyto zkušenosti mne zavedly až zde do Indiana. Doufám, že si vyměníme mnoho zkušeností a stanu se touto cestou tím pravým herním guru. A milionářem, a playboyem... Když jsem proseděl celé dny u her, musel jsem se nad sebou zamyslet a být na sebe tvrdý a změnit se. Teď u nich prosedím i večery. 😁

Nový člen redakce
16 publikací
3 recenzí
9 komentářů
Epizoda INDIAN SHOWTIME

Apple vs. Epic Games, oba vyhráli - oba prohráli

Připravte se na další ožehavá témata videoherní scény. Dnes je na pořadu vaty Apple vs. Epic Games, obrovský únik databáze GeForce Now, budeme hodnotit nového zaměstnance Ubisoftu, podíváme se, zda v…

Článek Preview

Portal se zbraněmi? - Splitgate

Konečně je tady kvalitní arénová střílečka, s možností vytváření portálů. Díky této kombinaci nebude žádný zápas stejný. Kde vám nebude stačit míření, tam vás zachrání intelekt a rychlé rozhodování.

Epizoda V KAPSE

Češi upravují karetní hru Scratch Wars a pouštějí se do vod NFT

Vyzkoušeli jsme nový Scratch Lords, který staví na známé české karetní hře Scratch Wars. Hra je teď plně digitalizována a pomalu připravená dobýt krypto svět ve své NFT podobě.

Recenze 7

Chernobylite nám zkrátí čekání na Stalkera. Jak si hra vlastně vede?

Cehrnobylite je konečně venku a my vám přinášíme recenzi. Jaké nové mechaniky nám přinese? Stálo to čekání v dlouhém early accessu za to? Dovedeme Igora k lepším zítřkům a pravdě? Čtěte dále

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Zdědíme lootboxy! Assassin's Creed MMO a SteamDeck?!

Těžko tomu věřit, ale i o prázdninách se dějí šílené věci na herní scéně a my musíme být u toho. V dnešním SHOWTIME si probereme SteamDeck, dědění skinů a dokonce budeme řešit i recyklaci!

Článek Preview

Asynchronní multiplayerový parkour plný nástrah - Phantom Abyss

Asynchronní multiplayerový parkour plný nástrah v zapomenutých kobkách. Tak o tom je Phantom Abyss. Jeden pokus, jedna relikvie, jeden vítěz a my vám přinášíme jedno preview o této novince.

Článek Preview

Brutální mordovačka za zásnubním prstenem - Preview na Viscerafest

Oldchool střílečky se úspěšně vrací na scénu. Starý kabátek v novém zpracování se mnohým zamlouvá a vymáchat se v krvi a vnitřnostech svých mimozemských nepřátel je přesně to, co Viscerafest nabízí.

Článek Preview

Enlisted - konečně skvělá free to play střílečka z druhé světové

Gaijin Entertainment nám zase dokazuje, že free to play tituly jim opravdu sednou. Výborně zpracovaná FPS střílečka Enlisted je už pár měsíců venku a opravdu baví mnoho hráčů. Více v našem preview!

Recenze 9

Biomutant – tak na tohle se vyplatilo čekat

Několik let slibované RPG Bimutant s překrásným, avšak zdevastovaným světem. Konečně se finální verze hry dostala ven a v této recenzi zjistíme, jak moc se vyplatilo čekat na nejednou odložený titul.

Článek Preview

Konečně zajímavý Battle Royale? Naraka: Bladepoint

Naraka Bladepoint nám ukáže, že i s malým studiem se dá přinést kvalitní Battle Royale titul, který už při vydání ukazuje, že to myslí vážně.

Recenze 7

Recenze Evil Genius 2 - Protože zlo nikdy nespí

Jak vypadá pokračování 16 let staré hry. Udrží si tenhle žánr pozornost v roce 2021? Je budování zlodušského imperia dostatečně zábavné? To se dozvíme v téhle recenzi na hru Evil Genius 2

Článek Preview

Resident Evil Re:Verse, jaké jsou naše dojmy z hraní?

Jaké jsou naše dojmy z hraní? Co se v multiplayerovém deathmatch klání povedlo, a co naopak byl úplný propadák? Bude se jednat o plnohodnotný multiplayer? Nebo pouze mód na dlouhé chvíle?