Avatar Cerberos

Dominik Vysloužil - Cerberos Redaktor

Milovník hraní na počítači, konzoli i mobilu. Většinou MMO tituly, ale získají si mě i zajímavé hry s kvalitním příběhem nebo kreativním nápadem. Po 25 letech jsem se dal z pouhého hraní na dráhu moderování herních akcí a účinkování v pořadu o hrách. Tyto zkušenosti mne zavedly až zde do Indiana. Doufám, že si vyměníme mnoho zkušeností a stanu se touto cestou tím pravým herním guru. A milionářem, a playboyem... Když jsem proseděl celé dny u her, musel jsem se nad sebou zamyslet a být na sebe tvrdý a změnit se. Teď u nich prosedím i večery. 😁

1 rok v redakci
24 publikací
6 recenzí
9 komentářů
Článek Preview

Hra ze světa Dragon Ball ve stylu Dead by Daylight?

To že zrovna Dragon Ball využije mechaniky asymetrických her, jako je například Dead by Daylight, je nám docela překvapením. Díky 4 hodinové betě, přinášíme informace, jak si tento nápad vedl.

Recenze 7

Jak si vedla herní adaptace známého anime Demon Slayer?

Po mnoha dílech bojovek Ninja Strom ze světa Naruta nám Sega přínáší konečně titul i ze světa Demon Slayera. Za nebojácného Tanjira se vydáme pomstít svou rodinu, která byla zavražděná démony.

Epizoda HARDWARE TEST

Velký přehled mezi ASUS herními notebooky

Pokud jste někdy přemýšleli, co by se mohlo stát, kdyby přišlo sedm různých herních notebooků do redakce, tak dnes získáte odpověď!

Článek Preview

Feign je streamerské Palermo - Preview

S hrami, kde sociální interakce je ten nejlepší detektiv, se roztrhl pytel. Feign je milejší obdoba městečka Palerma. Mnoho rolí a vtipné možnosti jsou to, co si rozebereme v dnešním preview.

Recenze 9

Tahle planeta bude naše! - Recenze The Riftbreaker

Kombinace pečlivého managementu, věžkování a vyhlazování planety. To je The Riftbreaker. Pokud vám Factorio příjde nudné a potřebujete se vyřádit na nebezpečných hordách, tak mrkněte na tuto recenzi.

Článek Preview

Nadějný vesmírný Sandbox od tvůrců Trine - Starbase

Space Engineers zasazené do jednoho stálého obřího vesmíru, tak to je Starbase. Vesmírný sandbox který je v předběžném přístupu a už teď je velice zábavný. A jak se nám v nekonečném vesmíru líbilo?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Návrat Splinter Cell, Dbrand vs. SONY a hodnotíme Uncharted trailer

Sledujte shrnutí novinek za uplynulých 14 dní atraktivní a poutavou diskuzí: víme přesně jaký je remaster GTA, povíme si něco o God of War na PC a probereme novinky ohledně fenoménu DUNA.

Recenze 5

Dokáže Sonic uspokojit hráče v roce 2021? - Recenze Sonic Colors: Ultimate

Sonic býval legendární hrou. Ovšem otázkou je, zda splňuje nároky hráčů pro rok 2021? Dozvíme se více v recenzi - Sonic Colors: Ultimate, který se po 11 letech vrací nejen na konzole, ale i na PC.

Epizoda HARDWARE TEST

Dvě zajímavé myši od Canyon Gaming

Se značkou Canyon Gaming jsme se zde už párkrát setkali. Dnes se podíváme na dvě herní myši, vícetlačítkovou Merkava GM-15 a jednoduchou, ale zato dostačující Corax GM-5N.

Epizoda HARDWARE TEST

Herní externí SSD od Western Digital

Jedná-li se o disky, Western Digital rozhodně ví, co dělá, a to platí jak pro interní, tak pro externí disky. Podíváme se na lahůdku WD Black D30. Externí SSD disk jak k počítači, tak i ke konzoli.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Linux má rád online hry a další novinky

Dámy a pánové, připojte se k dalšímu vysílání našeho redakčního vidcastu Showtime! I dnes si probereme sužující témata herní a popkulturní scény.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Apple vs. Epic Games, oba vyhráli - oba prohráli

Připravte se na další ožehavá témata videoherní scény. Dnes je na pořadu vaty Apple vs. Epic Games, obrovský únik databáze GeForce Now, budeme hodnotit nového zaměstnance Ubisoftu, podíváme se, zda v…