Avatar Cerberos

Dominik Vysloužil - Cerberos Redaktor

Milovník hraní na počítači, konzoli i mobilu. Většinou MMO tituly, ale získají si mě i zajímavé hry s kvalitním příběhem nebo kreativním nápadem. Po 25 letech jsem se dal z pouhého hraní na dráhu moderování herních akcí a účinkování v pořadu o hrách. Tyto zkušenosti mne zavedly až zde do Indiana. Doufám, že si vyměníme mnoho zkušeností a stanu se touto cestou tím pravým herním guru. A milionářem, a playboyem... Když jsem proseděl celé dny u her, musel jsem se nad sebou zamyslet a být na sebe tvrdý a změnit se. Teď u nich prosedím i večery. 😁

1 rok v redakci
33 publikací
8 recenzí
9 komentářů
Epizoda INDIAN SHOWTIME

Tisíce otevřených světů

Je čas na další SHOWTIME a probrání událostí posledních čtrnácti dní. Blizzard se noří hlouběji do problémů. Final Fantasy dostává konečně pokračování. Capcom oznámil Dragon's Dogma 2. A v česku se…

Článek Preview

Marauders - Vesmírní lovci pokladů

Looter-shooter her ve stylu Tarkovu přibývá. A my jsme jenom rádi. Mohli jsme vyzkoušet uzavřené testování ze hry Marauders a musíme řici, že se jedná o velice povedený projekt. Více v našem preview.

Článek Preview

Famfrpál na kolečkových bruslích - Roller Champions

Rocket League nám ukázal, že se hráči opravdu těší zajímavým sportovním hrám. Ubisoft nezůstává pozadu a po dvou letech pouští do světa svoji originální sportovní hru Roller Champions.

Epizoda TOP 5

Herní situace, které se přenesly do reálného života

Hry jsou nedílnou součástí naších životů. Mnohdy narazíme na tak ikonické a výstižné herní chvíle, že si je rádi připomínáme i v reálných situací. My pro vás vybrali TOP 5, těch nejpoužívanějších.

Recenze 8

Vampire: The Masquerade Swansong - I upíři mají své detektivy

Vampire: The Masquerade Swansong, nám zkrátí čekání na pokračování série Bloodline ze stejného světa. Zrecenzujeme si tuto zajímavou detektivní hru z prostředí upírů. Bude to ovšem dostatečná vsuvka?

Epizoda TOP 5

Vrazi herní historie

Zajímalo vás někdy, kolik vražd májí na svém kontě některé hlavní herní postavy? Tak dnes jsme vybrali TOP 5 vrahů a přiblížili vám, jak se na jejich konto připsalo tolik zářezů.

Článek Preview

Vesmírní pankáčí zabaví vás a vaše kamarády!

Měli jsme možnost otestovat předběžný přístup hry Space Punks. A to jsme pro vás taky udělali. Až na pár chyb, které dřívější přístupy občas mají, jsme byli příjemně překvapeni.

Recenze 7

Vesmírné pew pew se zajímavým příběhem - Chorus

Zničení vesmírného kultu, který vás zneužil pro tajné plány, je to co vás čeká. Dynamické hvězdné přestřelky v pěkné grafice, je přesně to, co jsme od titulu očekávali.

Článek Téma

Sus hry – hry, u kterých se hádáme, ale milujeme to

V dnešním tématu si představíme hry, které nás vytočí a rozhádají. Ale z nějakého zvláštního důvodu je vlastně máme rádi. Among Us, Feig nebo Dread Hunger jsou tituly, ve kterých nesmíte věřit nikomu.

Článek Preview

Lost Ark - 10 věcí, u kterých zaručeně utopíte čas!

Už je to měsíc, co je venku tohle skvělé MMORPG a my se společně podíváme, na co se nejvíce v tomto titulu budete zaměřovat a jak zábavné to je!

Epizoda V KAPSE

Rychlejší Tarkov? Crossplay?? A dokonce na mobily???

Titulů na styl Escape from Tarkov bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky. A jsme rádi, že se tým NetEase Games pustil do mobilní hry, která se inspiruje přesně tímto stylem. Chcete vědět více?

Článek Preview

Hra ze světa Dragon Ball ve stylu Dead by Daylight?

To že zrovna Dragon Ball využije mechaniky asymetrických her, jako je například Dead by Daylight, je nám docela překvapením. Díky 4 hodinové betě, přinášíme informace, jak si tento nápad vedl.