Avatar Cerberos

Dominik Vysloužil - Cerberos Redaktor

Milovník hraní na počítači, konzoli i mobilu. Většinou MMO tituly, ale získají si mě i zajímavé hry s kvalitním příběhem nebo kreativním nápadem. Po 25 letech jsem se dal z pouhého hraní na dráhu moderování herních akcí a účinkování v pořadu o hrách. Tyto zkušenosti mne zavedly až zde do Indiana. Doufám, že si vyměníme mnoho zkušeností a stanu se touto cestou tím pravým herním guru. A milionářem, a playboyem... Když jsem proseděl celé dny u her, musel jsem se nad sebou zamyslet a být na sebe tvrdý a změnit se. Teď u nich prosedím i večery. 😁

Nový člen redakce
8 publikací
2 recenzí
8 komentářů
Recenze 9

Biomutant – tak na tohle se vyplatilo čekat

Několik let slibované RPG Bimutant s překrásným, avšak zdevastovaným světem. Konečně se finální verze hry dostala ven a v této recenzi zjistíme, jak moc se vyplatilo čekat na nejednou odložený titul.

Článek Preview

Konečně zajímavý Battle Royale? Naraka: Bladepoint

Naraka Bladepoint nám ukáže, že i s malým studiem se dá přinést kvalitní Battle Royale titul, který už při vydání ukazuje, že to myslí vážně.

Recenze 7

Recenze Evil Genius 2 - Protože zlo nikdy nespí

Jak vypadá pokračování 16 let staré hry. Udrží si tenhle žánr pozornost v roce 2021? Je budování zlodušského imperia dostatečně zábavné? To se dozvíme v téhle recenzi na hru Evil Genius 2

Článek Preview

Resident Evil Re:Verse, jaké jsou naše dojmy z hraní?

Jaké jsou naše dojmy z hraní? Co se v multiplayerovém deathmatch klání povedlo, a co naopak byl úplný propadák? Bude se jednat o plnohodnotný multiplayer? Nebo pouze mód na dlouhé chvíle?

Článek Novinka

Na nové mapě v Among Us můžete zemřít i na záchodech!

Po velmi dlouhém vyčkávání je tu nová aktualizace do podzimního virálního hitu Among Us, která zavede vesmírnou posádku do zatím největší mapy ze všech.

Článek Novinka

Indian opět mění logo. Jaké designové rozhodnutí za ním stojí?

Ačkoli jsme věnovali změně loga a vylepšení aktuálního brandingu spoustu úsilí, komunita hovoří jasně: nelíbí se vám. Proto se vracíme zpět a pokusíme se na tom zapracovat znovu.

Článek Preview

Sahají možnosti Dyson Sphere Programu opravdu až za hranice sluneční soustavy?

Po vzoru Factoria a Satisfactory zde máme Dyson Sphere program. Jak uspěl tento klon českého Factoria u nás v redakci? Sahají jeho možnosti opravdu až za hranice sluneční soustavy?

Článek Novinka

Twitch už zase podporuje trolly!?

Twitch přichází s dalším vyhověním fanouškům, ale je to opravdu vyhovění? Twitch podporuje pravidlo vrácení peněz za poskytnutý odběr do 10 minut od zakoupení, ale přidává docela zneužitelný důvod.

Článek Novinka

Rýsuje se další hit Steamu. Po Valheimu přichází Loop Hero

Zkombinovat už tak dobré prvky hraní do retro stylizované grafiky? Dobrý nápad! Loop Hero pochází od studia Four Quarters a jedná se o kombinaci strategické, karetní a rogue-like hry.

Článek Novinka

Magic: Legends - Brzy si vyzkoušíme konkurenci Path of Exile

Diablo od Blizzardu nebude jediné RPG, které nás čeká. Hřbitovy, kobky a podzemní katakomby již brzy začnou plenit i hrdinové ze známé série Magic: The Gathering.