Zobrazit vše ve dne 20. 1. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E2

Další Call of Duty na PlayStation nebude!

Microsoft kupuje Activision Blizzard a s ním i značky spojené, konzole stále nejsou a Fortnite vrací oblíbenou lokaci. Podívejte se na to, co se stalo za uplynulých 90HODIN, ať vám nic neuteče.

Video ze zákulisí nás seznamuje s herci Horizon Forbidden West

Z očekávané PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West tady máme další video. Po včerejším příběhovém traileru se dnes seznámíme s herci. A to prostřednictvím téměř osmiminutového videa.

38 her bylo schváleno pro Steam Deck. Jaké to jsou?

Dalších 24 her bylo hodnoceno jako hratelných na Steam Decku a dalších 5 jako nekompatibilní s novým hardwarem od Valve. Na přenosném počítači určitě půjde Death Stranding nebo Portal 2.

Stav GTA Trilogie byl pouhý glitch, tvrdí generální ředitel Take-Two

Strauss Zelnick, generální ředitel společnosti Take Two Interactive, absurdním způsobem smetl ze stolu značné problémy remasterů GTA s tím, že šlo o pouhý glitch a že po komerční stránce šlo o úspěch.

Zjistěte své statistiky za rok 2021 z PlayStationu

Sony nabízí hráčům možnost zjistit své statistiky za rok 2021. Po přihlášení na speciální stránce PlayStation: Wrap-Up 2021 zjistíte počet odehraných hodin, rozpis hodin, počet hraných her...

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dorazí v dubnu, vrací se mumlání namísto dabingu

Dlouho očekávané konkrétní datum vydání doprovází nový gameplay trailer, který láká na celou řadu novinek v oblasti hratelnosti. Cheaty pak umožní volbu mezi dabingem a tradičním mumláním.

Sony komentuje akvizici Activisionu Blizzard společností Microsoft

Z úterního šoku jsme se už vzpamatovali, a tak je na tahu Sony, aby poprvé komentovala akvizici Activisionu Blizzard společností Microsoft. Ta tým okolo Xboxu vyjde na rekordních 68,7 miliardy dolarů.

Microsoft zaplatí velkou pokutu, když nedotáhne akvizici Activisionu Blizzard

Další střípky o největší akvizici v historii videoherního průmyslu. Microsoft tentokrát nehledal, vedení Activision Blizzard přišlo za ním. Sony se v souvislosti s akvizicí propadly akcie.

Vychází strategický RPG titul Expeditions: Rome

Dnes na počítače vychází strategický RPG titul Expeditions: Rome od vývojářského studia Logic Arts a vydavatelství THQ Nordic. U té příležitosti byl zveřejněn nový trailer nazvaný Siege.

Konec spekulacím, Hogwarts Legacy vyjde v letošním roce

Ambiciózní akční RPG z kouzelnického světa Harryho Pottera dorazí v letošním roce, avizují webové stránky Wizarding World. Na co se můžeme v ikonických Bradavicích těšit?

Fantasy střílečku Witchfire si zahrajeme na konci roku

Temná fantasy roguelite střílečka od tvůrců The Vanishing of Ethan Carter bude nejprve k dostání na PC v rámci programu Early Access. Datum vydání finální verze neznáme.

Dying Light 2 pro Nintendo Switch se odkládá

Ten, kdo se těšil na vydání Dying Light 2 pro konzoli Switch, má smůlu. Techland oznámil, že vydání verze právě pro Switche nebude jako u ostatních platforem počátkem února, ale nabere zpoždění.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 20. ledna

Dobré ráno. Čeština pro Resident Evil: Village, E3 2022 měla být zrušena, aukce NFT od Konami, Pandemic mizí z prodeje, veteráni z vývoje sérií XCOM a Civilization založili nové studio.