90VTEŘIN Epizoda S8E66

Takhle bude vypadat nový Zaklínač?!

Úniky záběrů, tajná magie i nákupy: tak by se dala shrnout dnešní epizoda, která vám poví něco o Call of Duty, God of War: Ragnarök i návratu Assassin's Creed k prvnímu dílu.

Desetiminutový trailer na Forspoken ukazuje příběh, souboje a herní mechaniky

Square Enix zničehonic vydalo desetiminutový trailer na titul Forspoken. Odhaluje příběh, magické souboje, herní mechaniky i rozmanitý svět s lákavou grafikou. Podívejte se sami.

Taste meče, připravte kouzla a do kapsy vložte pár paklíčů. Trailer na film Dungeons & Dragons je zde

Paramount se nedávno konečně pochlubil oficiálním trailerem na velkolepou fantasy Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, který bude adaptací slavné stejnojmenné hry na hrdiny. Co na něj říkáte?

O famfrpálu i tajemném Rookwoodovi v Hogwarts Legacy

Pojďme navázat na nedělní článek se střípky informací. O Hogwarts Legacy jsme se totiž dozvěděli další detaily, které jsou také zajímavé. Zaměříme se na famfrpál a hlavního padoucha.

Střípky informací z magického světa Hogwarts Legacy

Další důležité detaily o akčním RPG ze známého světa Harryho Pottera. Mimo jiné došlo na potvrzení verze pro Nintendo Switch. Ve hře nebudou žádné mikrotransakce.

SteamWorld přechází do 3D, ale zachová si styl i kouzlo

Studio Image & Form oznámilo návrat do streampunkového světa. SteamWorld Headhunter je kooperativní akce zasazena do nevšedního steampunkového Divokého západu. Teaser něco málo prozradil.

Akční RPG ze světa Harryho Pottera až po Fantastických zvířatech

Nedávný únik z databáze GeForce Now směřoval Hogwarts Legacy k vydání 8. 3. 2022. Jak se ale nyní ukazuje, akční RPG ze světa Harryho Pottera takhle brzy čekat nemáme.

Avowed od Obsidianu má být barevnější Skyrim

Trailer naznačoval temný svět, ale to je jen jedna část hry. Jako bojovník máte mít přístup k mečům, mocným kopům a úderům štítem, zatímco mágové budou mít k dispozici celou řadu kouzel.

Ve stopách Voldemorta. Hogwarts Legacy by mohlo být temnější

Očekávaná hra ze světa Harryho Pottera jménem Hogwarts Legacy pravděpodobně dovolí hráčům vydat se cestou zla a zabíjet ostatní postavy. Na Twitteru to naznačil scénárista DC Allen.

Spellbreak - Kouzelný battle royale

Vyber si svou třídu, čaruj působivá kouzla a nandej to svým nepřátelům jako všemocný bojový mág v této epické akční fantasy hře žánru battle royale.

Graven je duchovní nástupce legendárního Hexenu

Kněz byl neprávem odsouzen k smrti a vykoupení hledá lovením monster a všelijakých démonů, které mu zadává Stvořitel, ve středověkém temném fantasy světě. To je nástupce druhého Hexenu.

Karetní hra Pirates Outlaws nepotřebuje lodě ani zlato, aby stála za to

Cestujte mezi ostrovy ve snaze stát se pirátským lordem. Sice vás na konci nečeká žádné zlato ani rum, ale zábavu si rozhodně užijete.

TOP 5 Epizoda S1E123

Nejlepší systémy kouzlení

Náhodné házení kouzel za pomocí normálních tlačítek může být pro spoustu lidí nudné a tak, kouzelníci a kouzelnice, čarodějové a čarodějky možná konečně chtěli okusit něco nového, něco unikátního a…

Fire Emblem: Three Houses přináší vše, co k této sérii patří, a mnohem více!

Vydejte se se svým týmem na nové dobrodružství, ražte proti záludným padouchům, vyhrávejte ve vařících soutěžích, a hlavně buďte příkladem svým žákům na univerzitě. To vše vás čeká v novém díle ze…

Mages of Mystralia vám dovolí tvořit vlastní kouzla!

Mages of Mystralia se pyšní inovativním editorem kouzel, který vás bude provázet na cestě za dobrodružstvím. Bohužel ho však táhne k zemi nemalé množství problémů, ze kterých rozhodně nebudete mít…