Zobrazit vše ve dne 14. 10. 2021
TOP 5 Epizoda S1E217

Milované hry, které nemáme rádi

Ať už je hra sebe více oblíbená, vždy se najde někdo, koho prostě nedokáže zabavit. Dnes se podíváme na pár her, které milují tisícovky lidí... ale některé z nás prostě nebaví.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E19

Zákaz kohoutích zápasů a trilogie GTA oficiálně

Ani se tomu nechce věřit, ale po dalším měsíci přichází speciální SHOWTIME ve kterém se objeví světoznámá trojice: Gelu, Fiola a Fluppy. Připojte se k strhujícímu shrnutí novinek za uplynulých 14 dní…

Hazard Zone pro Battlefield 2042 je menší variace na battle royale

Vývojáři sázejí na menší, ale o to intenzivnější bitevní vřavu, která nebude pro 100 hráčů jako v bezplatném Call of Duty Warzone. Podobat se má Escape from Tarkov.

Lucasfilm naznačuje možné herní oznámení Star Wars

Pokračování akce Jedi: Fallen Order od Respawnu? Dojde na open-world titul od Ubisoftu? Nebo se snad ukáže spekulovaný Star Wars projekt od tvůrců Detroit: Become Human? Možná ale o nic nejde.

F1 2021 nově s italskou Imolou i speciálním lakováním Red Bullu

Hra F1 2021 byla ve středu rozšířena o druhou bezplatnou trať. Po Portimão se dostalo na italskou Imolu, která se oficiálně jmenuje Autodromo Enzo e Dino Ferrari. F1 2021 čeká ještě jeden okruh.

Bláznivá cesta rozhádaných rodičů je úspěšná. Z It Takes Two je hit

Na co Josef Fares sáhne, to je úspěšné. Po netradičním A Way Out se letos studio Hazelight ve spolupráci s Electronic Arts vytasilo s bláznivou cestou rozhádaných rodičů.

FIFA 22 je o krok blíže realitě

Nový ročník úspěšného fotbalového simulátoru přináší řadu novinek. Jednou z nich je technologie HyperMotion, která posouvá tuto sérii nejen po grafické stránce ale i hratelností na zcela novou úroveň.

Sherlock Holmes Chapter One v úvodním filmečku

První minuty z detektivní akce s mladým Sherlockem Holmesem. Tentokrát nejde o záběry přímo z hraní, ale o úvodní filmeček, který nás má nalákat na tohle dobrodružství.

Avowed od Obsidianu má být barevnější Skyrim

Trailer naznačoval temný svět, ale to je jen jedna část hry. Jako bojovník máte mít přístup k mečům, mocným kopům a úderům štítem, zatímco mágové budou mít k dispozici celou řadu kouzel.

Český ArtFormer s dobrodružnou cestou dějinami umění chystá sběratelskou edici

Pro českou a slovenskou herní komunitu se chystá limitovaná sběratelská edice historické plošinovky ArtFormer: Ancient Stories, která obsahuje několik zajímavostí.

Po nelibosti hráčů odkládá Ubisoft první test Ghost Recon Frontline

První uzavřené testování nové battle royale akce Ghost Recon Frontline dnes nezačne. Po nelibosti hráčů ho Ubisoft odkládá. Je to přitom teprve týden, co byla hra oznámena.

Do Minecraftu zamíří nový mob; rozhodovat budete vy!

Jako se poslední dobou stalo pravidlem, i tento rok bude mít komunita možnost vybrat nového moba ze tří možností v rámci akce Minecraft Live. A my už víme, o kterých se bude hlasovat.