Zobrazit vše ve dne 14. 7. 2021

Ponořili jsme se do světa Subnautica: Below Zero a našli jsme tučně!

Já vím, já vím, recenzi přinášíme poměrně pozdě. Možná za to může fakt, že jsem se chtěl vyhnout komentářům „If CzechCloud sees this we won ZULUL“, nebo zkouškové. Hlavní je, že je Subnautica zpátky.

Ghost of Tsushima s rozšířením Iki má přinést zajímavý delší příběh

Fanoušci Ghost of Tshushima se těší na nedávno oznámené rozšíření s novým ostrovem Iki a dalším obsahem. Co přesně bude součástí expanze možná prozrazuje únik od údajného testera.

Herec Milese Moralese vyvolává spekulace ohledně pokračování Spider-Mana

Nyní již smazaný příspěvek od Nadjiho Jetera, který ztvárnil Milese Moralese ve spin-offu ke hře Marvel's Spider-Man od Insomniac Games, vede ke spekulacím ohledně pokračování hry.

BioShock: Concept art odhaluje, jak vypadá Big Daddy pod helmou

Big Daddyho v BioShocku potkáte pouze v potápěčském obleku s helmou - a to je dobře, protože bez helmy jsou ochránci Little Sister ještě děsivější. Artwork ukazuje, jak vypadají.

Tahovka Phoenix Point na konzolích až během podzimu

Společnosti Prime Matter a developer Snapshot Games oznámily datum vydání konzolové verze Phoenix Point. Hru od tvůrců série XCOM si zahrajete na PlayStationu 4 a Xboxu One. Next-gen upgrade později.

Dobrodružná plošinovka se Šmouly v první ukázce

Dobrodružná 3D plošinovka The Smurfs - Mission Vileaf od studia Osome se ukazuje v prvním teaseru. Malí modří hrdinové se musejí znovu postavit zlému Gargamelovi.

Oficiální multiplayer pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator

Aktualizace 1.41 je nyní dostupná pro American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2.

Ve stopách Voldemorta. Hogwarts Legacy by mohlo být temnější

Očekávaná hra ze světa Harryho Pottera jménem Hogwarts Legacy pravděpodobně dovolí hráčům vydat se cestou zla a zabíjet ostatní postavy. Na Twitteru to naznačil scénárista DC Allen.

Zetor ve Farming Simulatoru 22, popravy ve Far Cry 6 a učení s Red Dead Redemption 2

Situace s podvody ve Verdansku je stále dramatičtější. Nová chyba v The Division 2. Řešení problému s Quick Resume u Xboxu Series X. Další mínus PC verze FIFA 22.