Zobrazit vše ve dne 8. 11. 2021

Nadějný vesmírný Sandbox od tvůrců Trine - Starbase

Space Engineers zasazené do jednoho stálého obřího vesmíru, tak to je Starbase. Vesmírný sandbox který je v předběžném přístupu a už teď je velice zábavný. A jak se nám v nekonečném vesmíru líbilo?

Počet zbraní v Battlefieldu 2042 je zklamáním, píšou hráči

Už za pár dnů budou mít předplatitelé EA Play a Xbox Game Pass Ultimate možnost zahrát si plnou verzi Battlefieldu 2042. Betu si vyzkoušelo 7,7 milionu hráčů. Nadchne ale plná verze?

Akční RPG ze světa Harryho Pottera až po Fantastických zvířatech

Nedávný únik z databáze GeForce Now směřoval Hogwarts Legacy k vydání 8. 3. 2022. Jak se ale nyní ukazuje, akční RPG ze světa Harryho Pottera takhle brzy čekat nemáme.

Nintendo čelí dalšímu úniku hry před vydáním. Tentokrát jde o nové Pokémony

Poslední týdny se vůbec Nintendu nedaří zabraňovat únikům svých novinek. Po Metroidu a novému Maria Party Superstar se dalším v pořadí stala novinka Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl.

Nižší cena = menší očekávání: Přirovnávat Sherlock Holmes: Chapter One k AAA hrám je nefér

Fanoušci videoherních detektivek se už třesou na Sherlock Holmes: Chapter One s příběhem jednoho z nejpopulárnějších detektivů v historii popkultury. Ve hře na hráče čeká příběh mladého Sherlocka.

League of Legends: Arcane vás rozhodně bude bavit

Nový seriál ze světa League of Legends startuje na Netflixu prvými třemi epizodami. My jsme z něj viděli o něco více a teď se s našimi dojmi podělíme.

Elden Ring využije nové konzole, ale PC bude brzdit

Společnost Bandai Namco přinesla oficiální technické specifikace hry Elden Ring. Dozvěděli jsme se o rozlišení, snímcích za sekundu a ray tracingu. A další detaily o všech verzích hry.

V porovnání s originály remastery GTA prokoukly, ale za moderními hrami viditelně zaostávají

Už ve čtvrtek vychází Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, která přináší remasterované díly GTA 3, GTA: San Andreas a GTA: Vice City. Porovnáváme originály s vylepšeními.

BioWare láká plakátem na nový Mass Effect

Včera proběhl N7 Day, svátek všech fanoušků Mass Effectu, a tak jsme se zcela přirozeně dočkali i nového lákadla na další díl v podobě plakátu. Ten přímo vybízí fanoušky k detektivní práci.

PS5 může ušetřit výkon pomocí technologie podobné DLSS

Společnost Sony možná plánuje vylepšit PlayStation 5 o technologii podobnou DLSS od Nvidie a FSR od AMD. Vyplývá to z patentu technologie pro upscaling rozlišení obrazu v reálném čase.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v říjnu

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za měsíc říjen 2021 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.