Avatar Duppy

Petr Duppal - Duppy Redaktor

Duppy je v INDIANu již třetím rokem. Začal recenzemi XBOX titulů, nyní ale zpracovává i PS4 tituly a výjimečně PC hry. Ve volném čase se věnuje zkoumáním popkulturních světů, nebo se věnuje focení. Jeho lásce ke hrám se vyrovná snad jen láska k filmům.

5 let v redakci
103 publikací
120 recenzí
102 komentářů
Recenze 7

Evil Dead: The Game je zkrátka žůžová

Dead by Daylight sice kraluje hororovým hrám pro více hráčů, ale to neznamená, že se ho nepokusí někdo sesadit. Po hořkosladkém Predátorovi a Pátku 13. tu máme další slavnou značku - Evil Dead.

Summer Game Fest pokračuje náloží známých značek - Shrnutí druhého dne

Druhý den Summer Game Festu nám nálož novinek přinesl hlavně Netflix. Podívali jsme se ovšem i na zajímavosti z Epic Store Summer Showcase a Tribeca Festivalu.

Článek Preview

Ideální čas začít hrát Black Desert Eternal Winter

Black Desert Online nedávno vydalo expanzi Eternal Winter, která přináší tolik novinek a vylepšení, že nyní je ideální čas hru znovu vyzkoušet, nebo ideálně zahrát úplně poprvé.

Recenze 7

WWE 2K22 je konečně povedenou hrou - Recenze

WWE série byla posledních několik let pro mnohé jen velký vtip. Nikdo ani nevěřil, že by se série vrátila, natož ve vylepšeném stavu. Po roční pauze tu ovšem je a máme doopravdy radost.

Článek Téma

8 věcí, které musí obsahovat naše vysněná Star Wars hra

Při příležitosti oficiálního Star Wars dne se zamýšlíme nad tím, co by měla podle nás obsahovat perfektní Star Wars hra. Předaleká galaxie je koneckonců dost rozhlehlá, takže nápadů máme víc než dost.

Recenze 3

Nejhorší hra roku? Babylon's Fall - Recenze

První čtvrtletí letošního roku bylo napěchováno několika úspěšnými tituly. Pojďme se ale podívat na opačnou stranu bariéry. Babylon's Fall je označováno za prvního kandidáta na nejhorší hru roku.

Článek Novinka

Jak běží Assassin's Creed na Switchi?

Nintendo vždycky měl problém s velkými multiplatformními tituly. Switch se ale snaží dostat na svou platformu vše, co jen jde – od Zaklínače po Assassin's Creed. Vyplatí se ovšem triologie s Eziem?

Epizoda TOP 5

TOP 5 Her, které vás trestají za Easy mode

Jen si to představte, měli jste náročný den a chcete si jen v klidu zahrát nějakou tu hru. Dáte si tak nízkou obtížnost, jenže hra si z vás začne utahovat. Na takové hry se přesně dneska podíváme.

Epizoda TOP 5

TOP Her, které bychom dohráli poslepu

V současnosti vychází hry, které můžete dohrát bez nohou, bez rukou, nebo dokonce beze sluchu, či zraku. A to dokonce, i když mluvíme o AAA hrách. Ale pořádný zkrátka hráči prostě nepotřebují vidět.

Recenze 9

Sifu

Čím jste starší, tak jste moudřejší. Teda, minimálně se to tak říká. V Sifu jste ale každou smrtí nejen starší, ale zároveň i silnější. Stačí tyto originální mechaniky na zaujetí hráčů?

Epizoda TOP 5

TOP 5 Nejdéle vyráběných konzolí

Dostali jsme nespočet herních zařízení. Některé z nich měli jepičí život, a jiné se prodávaly i dvě dekády. Na ty druhé se teď podíváme. TOP 5 Nejdéle vyráběných herních konzolí.

Epizoda TOP 5

TOP 5 Zlozvyků, které děláme všichni

Každý má nějaký zlozvyk a hráči jich mají opravdu požehnaně. Pojďme se tedy podívat na TOP 5 - Zlozvyků, které děláme všichni.