Avatar Duppy

Petr Duppal - Duppy Redaktor

Duppy je v INDIANu již třetím rokem. Začal recenzemi XBOX titulů, nyní ale zpracovává i PS4 tituly a výjimečně PC hry. Ve volném čase se věnuje zkoumáním popkulturních světů, nebo se věnuje focení. Jeho lásce ke hrám se vyrovná snad jen láska k filmům.

5 let v redakci
90 publikací
112 recenzí
79 komentářů
Epizoda V KAPSE

Rocket League Sideswipe je více než jen port

Mobilní herní trh se každým dnem masivně rozrůstá, a proto není divu, že se snaží vývojáři naportovat co nejvíce titulů na mobilní zařízení. Je Sideswipe dost originální, nebo z nás jen tahá peníze?

Epizoda TOP 5

Našich nejlepších her roku 2021

Pojďme zapomenout na to, jak krušný minulý rok byl. Dnes se podíváme, co si nejvíce užili jednotlivý členi redakce, protože náš názor vás určitě velmi moc zajímá. TOP nejlepších her roku 2021 redakce.

Epizoda TOP 5

Nejlepší hry roku 2021 dle komunity

Jako minulý rok jste měli možnost rozhodnout o nejlepších titulech minulého roku. Podíváme se společně na TOP 5 titulů za minulý rok.

Článek Novinka

Hry zdarma v hodnotě 100 000 Kč

Za uplynulý rok nám bylo naděleno kolem 200 her zdarma. Posbírali jste je všechny? O jaké pecky jste přišli? Shrneme si ty největší tituly, které bylo možno získat. A že jich je doopravdy hodně.

Recenze 7

V KeyWe si budete hrát s ptáky

It Takes Two letos kralovalo nejen kooperačním titulům. Na scéně se ale objevuje roztomilá a vtipná hra KeyWe, která přináší větší důraz na hádanky a znovuhratelnost.

Článek Téma

Vše o Fortnite a Chapter 3: The Rock, Spider-Man a nová mapa

Po více jak dvou letech přichází další konec Fortnite. Respektive jedné velké kapitoly. Nová kapitola přináší znatelně větší změny než jen novou sezónu, jež vidíme jednou za tři měsíce.

Recenze 9

Just Dance 2022

Další rok, další Just Dance a další spolupráce s Natylou. Just Dance je v něčem jedinečné, poutavé a zábavné. Minulý ročník byl dokonalý. Je to tak i letos, nebo došlo na velké chyby?

Recenze 7

Je NBA 2K22 nejlepší sportovní hrou roku?

Sporotvní hry dokáží být velice kontroverzní. Můžeme i pozorovat určité změny v obsahu her a větší důraz na mikrotransakce. Kdo by ale řekl, že zrovna NBA půjde naproti fanouškům?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Linux má rád online hry a další novinky

Dámy a pánové, připojte se k dalšímu vysílání našeho redakčního vidcastu Showtime! I dnes si probereme sužující témata herní a popkulturní scény.

Epizoda HARDWARE TEST

Jak vylepšit PS5? Samsung 980 PRO

Koupili jste si PlayStation 5 a nestačí vám místo na disku? Již pár týdnů ale PS5 umožňuje navýšit velikost disku jakýmkoliv lepším M.2 SSD. Nový Samsung super rychlý disk 980 PRO je na to ideální.

Epizoda HARDWARE TEST

Projektor s 240 Hz, 4K a HDR?! - ViewSonic PX701-4K to dokáže

S projektory jsme se určitě již všichni setkali. Ať už šlo o hodiny ve škole, nebo kina, či u někoho doma. Za léta došlo ale k takovému pokroku, že i domů si můžete koupit pořádné plátno a projektor.

Článek Téma

8 věcí, které chceme od remasterů GTA

Vzhledem k tomu, že bychom se měli v příštím roce údajně dočkat remasteru GTA III, Vice City a San Andreas, jsme se rozhodli přinést seznam momentů a věcí, které jsme v těchto dílech milovali.