Avatar Duppy

Petr Duppal - Duppy Redaktor

Duppy je v INDIANu již třetím rokem. Začal recenzemi XBOX titulů, nyní ale zpracovává i PS4 tituly a výjimečně PC hry. Ve volném čase se věnuje zkoumáním popkulturních světů, nebo se věnuje focení. Jeho lásce ke hrám se vyrovná snad jen láska k filmům.

4 roky v redakci
82 publikací
104 recenzí
70 komentářů
Epizoda HARDWARE TEST

Projektor s 240 Hz, 4K a HDR?! - ViewSonic PX701-4K to dokáže

S projektory jsme se určitě již všichni setkali. Ať už šlo o hodiny ve škole, nebo kina, či u někoho doma. Za léta došlo ale k takovému pokroku, že i domů si můžete koupit pořádné plátno a projektor.

Článek Téma

8 věcí, které chceme od remasterů GTA

Vzhledem k tomu, že bychom se měli v příštím roce údajně dočkat remasteru GTA III, Vice City a San Andreas, jsme se rozhodli přinést seznam momentů a věcí, které jsme v těchto dílech milovali.

Epizoda V KAPSE

Marvel Future Revolution je konečně pořádné superhrdinské RPG

Loňská hra Marvel’s Avengers bylo pro mnohé velkým zklamáním. Zničehonic ale na mobilní zařízení vyšla hra Future Revolution, která je zdarma, , a hlavně netlačí tolik na mikrotransakce.

Recenze 7

Je toto 3D Blackhole? Manifold Garden

Logické hry v poslední době posouvají hranice, aby se odlišily od konkurence. Manifold Garden mi na začátku přišel jako nějaký drogový trip. Čím víc jsem hrál, tím více jsem byl překvapen mechanikami.

Recenze 7

Psychonauts 2 po 16 letech opakuje stejné chyby (bez spoilerů)

Psychonauts 2 je téměř identické s prvním dílem. Jde o plošinovku, ve které lezete lidem do myšlenek. Ale co když má dvojka stejné chyby jako jednička? To by už mohl být problém.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Nové GTA, Among Us ve Fortnite a diskriminace žen v herním byznysu

Nalaďte se na nový SHOWTIME. Jako vždy se podíváme na nejpalčivější problémy herního byznysu. Do Fortnite přišel Among Us, i když uplně jinak. Čeká nás nové GTA a popovídáme si o diskriminaci žen.

Článek Preview

Back 4 Blood předčilo naše očekávání

Left 4 Dead je zpátky! Konečně! Jen teda s jiným jménem, na novém enginu a vlastně totálně jiné. Přesto při hraní budete mít pocit, že hrajete něco vámi známého. Beta Back 4 Blood nás doopravdy chytla

Recenze 8

Svoboda 1945: Liberation

Historické hry mají mnoho podob, ale většina z nich se ani zdaleka nepodobá těm od českého studia Charles Games. Po dlouhé době se k nám konečně dostává titul Svoboda 1945 s velmi silným příběhem.

Epizoda TOP 5

Hry, ve kterých jsme utopili nejvíce času!

V některých hrách strávíte minuty, v jiných hodiny a jsou tu takové tituly, které dokáží zabavit na dny či snad týdny. Takže na kterých hrách máme úplně nejvíce hodin my?

Epizoda HARDWARE TEST

Elgato Facecam je konečně kamera se vším všudy

Webkamer je na trhu hromady, ale vždy tomu něco chybělo, ať už šlo o kvalitu obrazu, nebo nastavení kamery jako takové. Elgato Facecam ale splňuje snad všechny požadovky. Vyplatí se za svou cenu?

Recenze 8

Ponořili jsme se do světa Subnautica: Below Zero a našli jsme tučně!

Já vím, já vím, recenzi přinášíme poměrně pozdě. Možná za to může fakt, že jsem se chtěl vyhnout komentářům „If CzechCloud sees this we won ZULUL“, nebo zkouškové. Hlavní je, že je Subnautica zpátky.

Článek Preview

Exkluzivní ukázka a rozhovor s vývojáři Humankind - Nový král strategií?!

Kdo by neslyšel o civilizaci?! Humankind je nejen duchovní nástupce, ale také evolucí samotného žánru. Svými mechanikami můžete přitáhnout jak nováčky, tak zaryté fanoušky 4X strategií.