Zobrazit vše ve dne 23. 3. 2022

Na nového Zaklínače skutečně láká rysí medailon

Studio CD Projekt RED definitivně vyvrátilo spekulace o tom, že jsme před několika dny spatřili novou podobu kočičího medailonu. Ředitel vývoje nového Zaklínače také prohlásil, že nedopustí crunch.

10 věcí, které chceme od Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy je žhavou novinkou, která zaujala nejen vás, ale i nás v redakci. Takže jsme si sedli a přizvali i chytré hlavičky z Nerdfixu, abychom dali dohromady seznam věcí, které chceme.

Na PlayStationu 5 nefunguje multiplayer kvůli chybě PS Plus

Po vydání nové významné aktualizace systému konzole jsou zaznamenány problémy s připojením k serverům. Majitelé PlayStationu 5 hlásí, že se jim objevuje zpráva, že se nepodařilo ověřit PS Plus.

Suicide Squad: Kill the Justice League ani letos nevyjde

Pokud jste čekali, že si v letošním roce zahrajete akci Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios (tvůrci série Batman Arkham), tak bohužel. Hra byla oficiálně odložena.

Důležitá aktualizace PS5 a PS4. Sony promluvila o podpoře VRR

Sony dnes pro PlayStation 5 a PlayStation 4 vydává novou aktualizaci, která se zaměřuje zejména na party, nové možnosti v uživatelském rozhraní PS5 a vylepšení Game Base.

První artworky ze sci-fi projektu od bývalého šéfa Mass Effectu

Casey Hudson na konci roku 2020 opustil křeslo generálního ředitele BioWare, aby se vrátil na začátek své kariéry a mohl vytvářet hry po svém, bez diktátu velké korporace.

O famfrpálu i tajemném Rookwoodovi v Hogwarts Legacy

Pojďme navázat na nedělní článek se střípky informací. O Hogwarts Legacy jsme se totiž dozvěděli další detaily, které jsou také zajímavé. Zaměříme se na famfrpál a hlavního padoucha.

Rooted inspirovaný The Last of Us chce být next-gen survivalem

Líbila se vám atmosféra postapokalyptického světa PlayStation série The Last of Us a rádi byste se do ní ponořili s nutností se snažit přežít? Tak to by se vám mohl líbit připravovaný Rooted.

Seznam achievementů a trofejí A Plague Tale Requiem naznačuje brzké vydání

Asobo Studio nás může mile překvapit. Na platformě GOG se objevily všechny achievementy nadcházející hry A Plague Tale Requiem. Mluví se i o datu vydání. Kdy se dočkáme?

První placené DLC pro Farming Simulator 22 moc radosti neudělá

Farming Simulator 22 obdržel první větší dodatečný balíček. Antonio Carraro Pack přináší deset nových vozidel a strojů stejnojmenného italského výrobce a zaměřuje se na obdělávání vinic a oliv.

Switch v nové aktualizaci umožňuje hry třídit do skupin

Jedna z nejžádanějších funkcí pro konzoli Nintendo Switch je tady. Možnost třídit hry do složek v uživatelském rozhraní jsme se dočkali po 5 letech od vydání konzole.