World of Warships

2015

Halloween ve World of Tanks a česká tvář pro World of Warships

Wargaming přichystala dvě novinky. Hráče World of Tanks láká zpět do boje novou strašidelnou sezónou, zatímco World of Warships představuje českou tvář. Tou se stal kajakář a olympionik Dostál.

TOP 5 Epizoda S1E144

Největší válečné lodě ve World of Warships

Někdy prostě hraní lodí na papíře nestačí, zvláště když se chcete stát tím největším gigantem všech moří a oceánů. Posvítili jsme si na TOP 5 - Největších lodí ve World of Waships!

World of Warships: Legends bude slavit Halloween tři týdny

Společnost Wargaming se u konzolového bezplatného titulu World of Warships: Legends připravuje na oslavu strašidelného období. Halloween se bude ve hře slavit třítýdenní speciální akcí.

Stručně: Další Zaklínač, prototyp menšího Steam Decku, Discord na Xboxu, nejlepší hráči ve FIFA 23

Dobré ráno. Další řady Zaklínače mají mít zelenou. Deathloop se brzy objeví na Xboxu a v Game Passu. Tvůrci Dynasty Warriors chystají konkurenci pro Monster Hunter. Sifu míří na Switch.

Do World of Warships se vrací Godzilla a Kong

Společnost Wargaming do námořní multiplayerové free-to-play hry World of Warships přináší letos v srpnu celou řadu novinek, včetně návratu ocelového obra Puerto Rico.

Jaké bude léto ve World of Warships: Legends?

Společnost Wargaming přichází s letní aktualizaci konzolové hry World of Warships: Legends, která přináší významnou změnu a novinku. Co si pro hráče vývojáři připravili?

Tvůrci World of Tanks otevírají pobočky v Polsku a Srbsku

Společnost Wargaming, která stojí za populárními bezplatnými hrami World of Tanks, World of Warships a World of Warplanes, po opuštění Ruska a Běloruska pokračuje v procesu restrukturalizace.

Tvůrci World of Tanks se stahují z Ruska a Běloruska

Původem běloruská společnost Wargaming, která má od roku 2011 sídlo v Nikósii na Kypru, se stahuje z Ruska i Běloruska. Firma očekává, že utrpí značné ztráty. Hry budou fungovat dál.

Kreativní ředitel World of Tanks propuštěn poté, co podpořil ruskou invazi na Ukrajinu

Společnost Wargaming zveřejnila oficiální prohlášení k aktuální situaci a bezpečnosti svých zaměstnanců na Ukrajině. Také věnovala milion dolarů ukrajinskému Červenému kříži.

Ukrajinští vývojáři dali světu řadu skvělých a poutavých her

Stejně jako má Česká či Slovenská republika své vývojáře, zrovna tak Ukrajina dala světu celou řadu skvělých her. A proto jsme si řekli, že by byl dobrý nápad se na herní scénu Ukrajiny podívat.

Do World of Warships přicházejí panasijské křižníky

Vývojáři z Wargamingu v novém roce nehodlají usnout na vavřínech a zkraje roku chystají první aktualizaci pro World of Warships. Bezplatná námořní hra pro PC obdrží nový obsah.

Námořní bezplatná hra World of Warships míří na mobily a tablety

Společnost Wargaming oznámila přípravu mobilní verze své námořní bezplatné hry World of Warships, která úspěšně funguje na počítačích a konzolích PlayStation a Xbox.

Absence PlayStationu na E3 byla obrovská chyba i představení XCOM Legends

Conan Chop Chop není vtip. Dying Light míří na Switch. Bude Rainbow Six Siege free-to-play? Významné rozšíření World of Warships. Fanouškovský trailer na remaster NFS: Underground 2.

Pražská kancelář Wargamingu zahajuje program pro stážisty

Tvůrci World of Tanks a World of Warships chtějí do pražské kanceláře přilákat stážisty a talenty na začátku kariéry. Otevřeny jsou dvě pozice: testování herního softwaru a tvoření 3D obsahu.

Největší aktualizace pro World of Tanks a Transformeři do World of Warships

Dvě zásadní novinky pro populární bezplatné tituly od Wargamingu. Tanky dostávají největší aktualizace od roku 2018 a námořní bitvy obohatí Transformeři.

TOP 5 Epizoda S1E151

MMO hry s válečnými stroji

MMO hry mohou mít různou podobu a někdy prostě chcete vběhnout přímo do vašeho vozidla a prostřílíte si cestu k vítězství. Máme tu TOP 5 - Válečných MMO her (s vozidly)!