World of Warships v nadcházejících dnech čeká zajímavý nový obsah. Do bezplatné námořní hry míří britské ponorky, kampaň s australským lehkým křižníkem, nová sezóna klanových bitev i speciální mise s celoamerickým oceněním.

Tři historické britské ponorky (Undine, Sturdy a Thrasher) se ponoří do vod World of Warships od 2. 3. letošního roku v rámci early access. Společně s nimi do hry vstoupí několik stálých kamufláží a další zajímavé odměny.

„Tato hlubokomořská plavidla nabízejí hodnotu v podobě manévrovatelnosti a rychlého nabíjení akustických torpéd, avšak jejich omezené zásahové body budou od hráčů vyžadovat obratnost v pohybu. Na těchto podmořských lodích se také setkáte se standardním vybavením ponorek, včetně Skupiny pro kontrolu škod, Podmořského dohledu a Hydrofonu,“ uvádí tisková zpráva společnosti Wargaming.

Spolu s těmito doplňky přichází i speciální kolektivní řetězec bojových misí, po jejichž splnění budou hráči obdarováni jak speciální pamětní vlajkou, tak britskými žetony.

KAMPAŇ KRÁLOVNA MOŘÍ VYPLOUVÁ...

Nová kampaň Královna moří ve formátu tří týdnů zavede hráče na speciální dobrodružství s pirátskou tématikou, které sleduje cestu australské pirátky na její výpravě za útěkem z kontinentu na palubě bájné lodi.

Cestou mohou hráči získat spoustu pirátských žetonů – dočasných surovin, které lze vyměnit za dvě cenné ceny – australský lehký křižník Brisbane a velitelku Matildu Kellyovou. Díky silné protivzdušné obraně, která zahrnuje deset děl hlavní baterie ráže 152 mm a rozšířenou torpédovou výzbroj pro ničení pod vodou, je Brisbane cenným doplňkem každé flotily a za jeho kormidlem sedí doprovodná komandérka Kelly s 19 body dovedností.

CELOAMERICKÁ OCENĚNÍ

Bojové mise se však neomezují pouze na britské ponorky. Až do konce února se hráči mohou vydat na řetězec bojových misí, jejichž splnění jim přinese řadu celoamerických odměn včetně velitelské sochy Svobody, vybavené vlastním unikátním hlasovým projevem a americkými žetony. Hráči si také mohou výměnou za žetony nebo napříč náhodnými balíčky dublonů zajistit trvalé maskování, pamětní vlajku a řadu dalších hvězdami posetých dobrot.

SEZÓNA KLANOVÝCH BITEV SALAMANDER

V závěru aktualizace 12.1 se hra dočká také 20. sezóny klanových bitev. Od 20. 2. až do 10. 4. se hráči s loděmi úrovně X mohou spojit a zapojit se do bitvy sedmi proti sedmi, ve které se utkají v síle a strategii. Jako obvykle, aby byly zachovány rovné podmínky, existuje několik omezení pro lodě s vyloučením letadlových lodí a ponorek, stejně jako limit pro bitevní lodě.