Zobrazit vše ve dne 1. 3. 2022

Shadow Warrior 3 má horší hodnocení než předchozí díl. Je skutečně tak hrozný?

Kritika některých novinářů na brutální akci Shadow Warrior 3 poukazuje, že nový díl je horší než ten předchozí. Pokud jste ale fanoušci, tak buďte v klidu. V recenzích lze nalézt také pozitiva.

Strážci Galaxie a jedna čerstvá novinka v Game Passu

Předplatitelé Game Passu se mohou radovat. Společnost Microsoft zveřejnila seznam her, které během nadcházejících dnů rozšíří stále populárnější službu. Pojďme se na seznam podívat.

A Plague Tale: Requiem bude mít českou lokalizaci

Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky A Plague Tale: Innocence z roku 2019. I chystané pokračování A Plague Tale: Requiem bude mít českou lokalizaci ve formě titulků.

Kreativní ředitel World of Tanks propuštěn poté, co podpořil ruskou invazi na Ukrajinu

Společnost Wargaming zveřejnila oficiální prohlášení k aktuální situaci a bezpečnosti svých zaměstnanců na Ukrajině. Také věnovala milion dolarů ukrajinskému Červenému kříži.

Forza Horizon 5 se mění v ráj kaskadérů a přidá 8 vozidel

Rozsáhlé a různorodé Mexiko se promění v ráj kaskadérů. Hráči závodů Forza Horizon 5 se mohou těšit také na čtyři bezplatná a čtyři placená auta, stejně tak na patch opravující velkou část chyb.

Trilogie GTA vylepšena, odstraněno dalších 100 chyb a problémů

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Studio Rockstar Games po několika měsících zveřejnilo druhou velkou aktualizaci pro Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry března 2022

Juhů, další měsíc a další hry! Ve stejném duchu, ve kterém se nesl videoherní začátek roku, hodlají vývojáři pokračovat i nadále.

90VTEŘIN Epizoda S8E13

Xbox Game Pass na Steamu?!

Xbox Game Pass půjde na Steamu? Dává to vlastně vůbec smysl? Ne! Čína kupuje další společnosti a tentokrát se to kupodivu lehce dotýká i našeho trhu. Je tu souhrn informací za 90HODIN!