Zobrazit vše ve dne 19. 1. 2022

Příběhový trailer s českými titulky vnadí na Horizon Forbidden West

Země umírá. Lidé trpí. Brzy začnou hladovět. A stroje, které nám mají pomáhat, se vymkly kontrole. Musím najít způsob, jak to všechno napravit. A odpověď je někde na Zapovězeném západě.

Do World of Warships přicházejí panasijské křižníky

Vývojáři z Wargamingu v novém roce nehodlají usnout na vavřínech a zkraje roku chystají první aktualizaci pro World of Warships. Bezplatná námořní hra pro PC obdrží nový obsah.

V pražské VR herně můžete zažít pád z mrakodrapu a proletět se nad pyramidami

V pražské Brumlovce se otevřela největší virtuální herna u nás. Ve virtuálním světě můžete zažít pád z mrakodrapu, zvítězit v boxerském zápase nebo bránit středověký hrad s lukem v ruce.

Game Pass do konce ledna rozšíří 9 her

Společnost Microsoft oznámila další hry, které do konce ledna rozšíří předplatné Xbox Game Pass a PC Game Pass. Hráči se mohou těšit dohromady na 9 her, včetně Death’s Door a Rainbow Six Extraction.

Představeny mapy, režimy a frakce v The Settlers

Po znovupředstavení hry a našich dojmech tady máme nové detaily o návratu legendární strategické značky The Settlers. Nové video nás seznamuje s obsahem hry v podobě map, režimů a frakcí.

Sony spustila přímý prodej PS5 i v Evropě, nás se ale netýká

Vše funguje přes webovou stránku PlayStation Direct, kde se zájemci zaregistrují stejným e-mailem jako mají u PlayStation Network (PSN ID). Když budou vybráni, pošle jim Sony e-mail s pokyny.

Rainbow Six Extraction je zkrátka kooperativní Siege

Z limitovaného módu pro kompetitivní Rainbow Six Siege po několika letech vzešel samostatný a kooperativní Rainbow Six Extraction s tematikou mimozemšťanů a parazitů. Je v tom ale něco víc?

Tvůrce PUBG ukazuje generování obrovských světů v reálném čase

Brendan „PlayerUnknown” Greene, tvůrce úspěšného PUBG, se na začátku roku 2019 přesunul do Amsterdamu, kde založil nové studio. V něm bez většího humbuku pracuje na experimentální hře Prologue.

Crossfire: Legion od tvůrců Homeworldu brzy vstoupí do předběžného přístupu

Crossfire: Legion je nová real-time strategie od veteránu série Homeworld a autorů Hardspace: Shipbreaker ze studia Blackbird Interactive. Titul se drží známého univerza Crossfire od Smilegate.

Do rozšířeného balíčku Nintendo Switch Online míří Banjo-Kazooie

Předplatitele rozšířeného balíčku služby Nintendo Switch Online možná potěší zpráva o přidání zábavné hry Banjo-Kazooie do knihovny retro her této služby pro mix konzole a handheldu.