Zobrazit vše ve dne 16. 6. 2022

Vše o Overwatch 2: sezónní obsah, PvE, Battle Pass, noví hrdinové a další

Dnes k večeru proběhl oficiální stream pro plné představení Overwatch 2. Dozvěděli jsme se například novinky o tom, jak vývojáři plánují hru podporovat do budoucna. To vše a mnohem více v článku.

V Olomouci se uskuteční výstava umění her od Amanity, Bohemia Interactive a Warhorse

Letos v létě nabídne Galerie Caesar v Olomouci zvláštní výstavu nazvanou Herní svět – Umění v českých videohrách, na níž se objeví Creaks, Arma Reforger a Kingdom Come: Deliverance.

Vznikla modifikace pro Wolfenstein 3D, kde si můžete vystřelit z Putlera

Moderská komunita dokáže být mnohdy značně tvořivá a takový Wolfenstein 3D díky tomu žije i dnes, 30 let po vydání. Pojďte se společně s námi podívat na modifikaci Kremlin 3D.

Isonzo je taktická střílečka z italské fronty od autorů Verdunu

Studio Blackmill Games, které vytvořilo Verdun a Tannenberg, přichází s další first-person střílečkou. Isonzo je zasazeno do období první světové války. Těšte se na italský venkov.

90VTEŘIN Epizoda S8E44

Němý hlavní hrdina? Ano, i dnes...

Pozor pozor! Začátek této epizody NENÍ chyba! Pun intended. Dnes nás čekají rychlé novinky ze závěru prezentací Summer Game Festu a také info o stěhování vývoje do česka.

O zcela nové úrovni destrukce v Company of Heroes 3

V nejnovějším vývojářském deníčku se Relic věnuje zbrusu novému systému destrukce v real-time strategii Company of Heroes 3. Ten umožní zbořit zvonice, rozbíjet budovy a dramaticky měnit krajinu.

Po 2,5 letech od vydání dostává Warcraft 3 Reforged chybějící funkce

Trvalo to dva a půl roku, ale konečně studio Blizzard vyslyšelo fanoušky hry Warcraft 3: Reforged (pokud nějaké má) a vydalo aktualizaci s chybějícími funkcemi. Jaké to jsou?

Sony údajně připravuje profesionální ovladač pro PlayStation 5

Společnost Sony údajně pracuje na profesionálním ovladači pro PlayStation 5. Má jít o konkurenci pro Xbox Elite Series 2 od Microsoftu. Jaké budou rozdíly oproti současnému DualSense?

Vylepšené modely Joela, Ellie a Tess v The Last of Us Part 1

U příležitosti 9. výročí The Last of Us vzniká remake, který vyjde 2. 9. letošního roku na PlayStation 5 a později na PC. V Naughty Dog vylepšují hratelnost, modely postav i prostředí.

Tvůrci World of Tanks otevírají pobočky v Polsku a Srbsku

Společnost Wargaming, která stojí za populárními bezplatnými hrami World of Tanks, World of Warships a World of Warplanes, po opuštění Ruska a Běloruska pokračuje v procesu restrukturalizace.

Studio Firesprite se pod Sony výrazně rozrůstá

Studio Firesprite, které v září minulého roku koupila Sony, se přestěhuje do nových kanceláří. Ty jsou podle odhadů dvacetkrát větší než to, co vývojáři mají k dispozici nyní.

Házení s kusem sýru v bizarním sportu v Two Point Campus

Pokud vám škola špionů, kouzlení, rytířské souboje a vaření obrovských lahůdek přišlo šílené, tak co řekneme na bizarní sport Cheeseball? Nadcházející Two Point Campus hodlá překvapit.