Zobrazit vše ve dne 9. 12. 2021

Epic Games Store má během Vánoc rozdat hromadu her

Společnost Epic Games na letošní Vánoce opět připravuje dárečky pro hráče. Ve svém obchodě Epic Games Store má v období od 16. 12. 2021 do 6. 1. 2022 rozdat 15 her.

Rozšíření do GTA Online přidá příběhovou misi s Franklinem a starými přáteli

Absenci příběhového rozšíření do singleplayeru Grand Theft Auto 5 nahrazují početné aktualizace multiplayerové části. Nově studio Rockstar Games oznámilo příběhový přídavek The Contract.

Námořní bezplatná hra World of Warships míří na mobily a tablety

Společnost Wargaming oznámila přípravu mobilní verze své námořní bezplatné hry World of Warships, která úspěšně funguje na počítačích a konzolích PlayStation a Xbox.

Splinter Cell v otevřeném světě? Podle posledních informací ano

Už před pár měsíci internetem proletěla zpráva, že se pracuje na znovuzrození série Splinter Cell. Známý insider nyní přišel s konkrétnějšími informacemi, které možná potěší jen málokoho.

Rocket League bude obohacen o dvě nová auta

Ode dneška bude nově možné ve hře Rocket League skórovat s dvěma novými auty. Vývojáři ze studia Psyonix navázali novou spolupráci s automobilovou značkou Ford.

Hry Call of Duty: Vanguard, Battlefield 2042 a GTA Trilogy ovládly prodeje na PS Store

Společnost Sony zveřejnila žebříčky nejprodávanějších her za listopad letošního roku na PlayStation Store. Ty jsou tradičně rozděleny mezi USA/Kanadu a Evropu, stejně tak podle platforem.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl na překrásných screenshotech

Díky novým obrázkům z chystaného pokračování série S.T.A.L.K.E.R. se můžeme kochat svérázným půvabem Zóny a těšit se z návratu mutantů známých z předešlých dílů.