Zobrazit vše ve dne 9. 8. 2022

První ukázky z odloženého artbooku k trilogii Mafia

Tuzemský obchod Xzone se pochlubil první ukázkou z chystaného artbooku k trilogii Mafia. To, aby netrpělivým fanouškům rychleji uteklo čekání na knihu, která byla odložena.

Tvůrci Stalkera 2 slaví Mezinárodní den koček zmutovanou kočkou

Tohle není žádný kočičí miláček, s kterým se budete mazlit v křesle při sledování vašeho oblíbeného seriálu. Tohle je zmutované kočičí monstrum, které vás bude strašit ve snech.

Spousta chlupů a vytí - The Sims 4 - Vlkodlaci

Nejnovější herní balíček plný vytí a běhání po čtyřech. Vítejte v Moonwood Mill, který vám odhalí svoje vlkodlačí obyvatele. Dejte pozor na Grega! Jeho kousnutí vás může připravit o zbytek lidskosti!

Ano, Mount & Blade 2: Bannerlord je ve vývoji pro konzole

Konzolové verze druhého plnohodnotného dílu Mount & Blade byly dosud považovány spíše za mýtus, ale opravdu se na nich pracuje. Dokonce si je budou moci zahrát návštěvníci Gamescomu.

Grand Theft Auto 6 nastaví kreativní laťku, tvrdí Take-Two

S téměř 170 miliony prodanými kusy hry Grand Theft Auto 5 nejsou očekávání od nového dílu malá. Ambice překonat úspěšný pátý díl mají nejen v Rockstar Games, ale také ve vydavatelské společnosti.

Take-Two se daří díky GTA 5 a mobilním hrám od Zyngy

Take-Two Interacive se pochlubila nejnovější finanční zprávou, kde světu prozradila prodeje svých her a situaci ve firmě. Ta zaznamenává stabilní růst, stejně jako Grand Theft Auto.

Netflix má další problém, hry předplatitele nezajímají

Streamovací gigant investuje velké prostředky do her pro mobily, které mají předplatitelé exkluzivně k dispozici pro Android a iOS. Představitelé Netflixu dříve avizovali, že je to teprve začátek.

Sezóna odkladů pokračuje. Více času potřebuje Marvel’s Midnight Suns

Fanoušci série XCOM a superhrdinů Marvelu musejí zkousnout druhý odklad. Taktická hrdinská hra Marvel’s Midnight Suns nevyjde v říjnu letošního roku. Vývojáři potřebují více času.

Do World of Warships se vrací Godzilla a Kong

Společnost Wargaming do námořní multiplayerové free-to-play hry World of Warships přináší letos v srpnu celou řadu novinek, včetně návratu ocelového obra Puerto Rico.

Zábavná bojovka MultiVersus spustí první sezónu s novým obsahem

Zábavná bezplatná arkádová bojovka MultiVersus ve veřejné betě strhla hráče všech věkových kategorií. Pokud i vám se zamlouvají rychlé boje známých hrdinů, tak se blíží první sezóna.