Vývojáře Verdunu a Isonzo kupuje Focus Entertainment

Společnost Focus Entertainment za nezveřejněnou částku koupila tým BlackMill, který se specializuje na historické taktické střílečky z pohledu první osoby. Dnes vydává Isonzo.

Autoři Command and Conquer Remastered se stěhují do první světové války

Veteráni Command and Conquer, kteří v roce 2020 dokončili Command & Conquer Remastered Collection, se přesouvají do první světové války v taktické strategii v reálném čase.

Isonzo je taktická střílečka z italské fronty od autorů Verdunu

Studio Blackmill Games, které vytvořilo Verdun a Tannenberg, přichází s další first-person střílečkou. Isonzo je zasazeno do období první světové války. Těšte se na italský venkov.

Provoz polní nemocnice bude náročný, nastiňuje filmeček z War Hospital

Real-time strategie War Hospital nám filmečkem dává vědět, že provoz polní nemocnice bude náročný. Ve hře dostaneme na starost britskou polní nemocnici během první světové války.

Verdun vyhlásil vánoční příměří. Místo střílení se budete koulovat a hrát fotbal

V multiplayerové first-person střílečce Verdun začala vánoční událost. Do 5. 1. 2022 je vyhlášeno vánoční příměří, hráči odkládají zbraně a čeká na ně koulovačka, přátelský zápas ve fotbale i koledy.

Další odklad Toy Soldiers HD

Válka plastových vojáčků se zdrží. Nepropukne koncem září, ale až v říjnu. Náplastí na bolístku je oficiální gameplay preview z taktické akční hry Toy Soldiers HD.

War Hospital nastiňuje hratelnost

V krátkém teaseru vidíme příjezd vojenské sanitky pod těžkou palbou do polní nemocnice, kde se doktoři pokusí vojáka zachránit. Operace má trvat pět hodin. Dokáže to personál?

První záběry Call of Duty: Vanguard jsou ze Stalingradu

V první ukázce gameplaye zavítáme do bitvy o Stalingrad, kde budeme sledovat zrod hrdinky se jménem Polina Petrova. V akci uvidíme hned několik různých zbraní.

Tento týden první veřejné testy Call of Duty: Vanguard

Pouhý týden po představení Call of Duty: Vanguard proběhnou první veřejné testy. Do nich budou mít exkluzivně přístup všichni na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5.

V Toy Soldiers HD budete velitelem i obyčejným pěšákem

Válka plastových vojáčků se vrací. Toy Soldiers HD, přepracovaná a vylepšená verze akční a strategické hry, bude digitálně dostupná po letních prázdninách. Plus nový trailer a detaily.

První oficiální teaser na Call of Duty Vanguard

Aktualizace: Propagace Call of Duty Vanguard začala. Objevují se další teasery. Jeden láká na známou bitvu.

Ve War Hospital se stanete velitelem britské polní nemocnice během první světové války

Včerejší Future Games Show přineslo oznámení zajímavé hry. War Hospital přichází s neokoukaným válečným konceptem. Budete součástí první světové války, ale nebudete životy ničit, nýbrž zachraňovat.

Podívejte se na válku mechů, sedláků a husarů z Iron Harvest

Gamescom trailer upozorňuje na blížící se vydání real-time strategie Iron Harvest, která dorazí na počítače s českými titulky. Zúčastníte se války v alternativní realitě krátce po první světové válce?

Real-time strategie Iron Harvest představuje poutavý příběh

King Art Games doopravdy umí zaujmout a přicházejí s novým, tentokrát příběhovým trailerem, který vás stejně jako ten předchozí připoutá k židli. Připraveni na zajímavou real-time strategii?

Real-time strategie Iron Harvest představuje Saské impérium

Hra Iron Harvest je zasazena do alternativní reality od roku 1920 dál, hned po konci první světové války, má navrátit RTS žánr na výsluní. Láká na tři různorodé kampaně a frakce.

Úžasný filmový trailer na real-time strategii Iron Harvest

Tříminutový filmový trailer láká na dieselpunkovou real-time strategii Iron Harvest, kterou si od dnešního dne můžete zahrát ve veřejné betě, ale nejprve se podívejte na filmeček.

Ve veřejné betě strategie Iron Harvest si vyzkoušíte singleplayer i multiplayer

Očekávanou RTS Iron Harvest si budeme moct vyzkoušet před vydáním v otevřené betě, která nabídne poměrně velké množství obsahu jak z multiplayeru, tak i singleplayeru.

Real-time strategie Iron Harvest obdrží české titulky

Real-time strategie Iron Harvest je zasazena do alternativní reality po roce 1920, krátce po konci první světové války, a budete v ní ovládat obrovské dieselpunkové mechy.

Bojiště východní fronty Tannenbergu míří na konzole. Pro všechny bude nová polská mapa

First-person akce Tannenberg zasazena na východní frontu během první světové války se koncem měsíce dostane na konzole PlayStation 4 a Xbox One, kde bude mít novou polskou mapu. Ta bude i na PC.

Medvěd proti Teslovým mechům v první světové válce? To je alternativní historie Iron Harvest

Realtimové strategie jsou dnes celkem okrajový žánr a o těch taktičtějších po vzoru Company of Heroes to platí dvojnásob. Přesně to nám ale přináší Iron Harvest a navíc v skvěle zpracovaném světě.

Beyond The Wire slibuje drsnou, intenzivní, krvavou a zběsilou ukázku západní fronty o sto hráčích

Vývojáři ovšem říkají, že nechtějí obětovat přístupnou a zábavnou hratelnost jenom kvůli historické přesnosti.

Strategie Iron Harvest ukázala poprvé scény z příběhové kampaně

Fanoušci připravované real-time strategie Iron Harvest se s rokem 2019 rozloučili prostřednictvím dvou a půl minutového videa, které ukázalo první scény z příběhové kampaně.

11-11 Memories Retold symbolizuje Velkou válku

Co zůstane? 11. listopadu mladý fotograf opustí Kanadu a připojí se k Západní frontě v Evropě. Stejného dne zjistí německý technik, že se jeho syn nezvěstný... Společně objeví krutou realitu války a…