Avatar BunnyRex

Adam Greško - BunnyRex Sociální sítě

Když jsi došel až sem, tak určitě čekáš nějaký ten kreativní popis no ne? Jsem úplně obyčejný človíček, který si užívá hry všeho druhu. Studuji, jím čokoládu, piju kávu a mým velkým snem je mít firmu na tvorbu deskových her. Jo a taky mám ještě druhý sen, a tím je být členem úžasné komunity Indiana. Tento sen je splněn. Jsem hrozný kreativec, takže až na mě narazíš v souboji fantazií, tak radši uhni.

1 rok v redakci
17 publikací
0 recenzí
42 komentářů
Článek Novinka

Simulátor elektrikáře přináší šokující zážitek

Dlouhá řada různých simulátorů se opět rozšířila a tentokrát se ocitneme v kůži elektrikáře. Na Steamu hra sklízí převážně pozitivní hodnocení, a proto je nejvyšší čas si ji představit.

Článek Novinka

Apple zvyšuje ceny na App Storu v mnoha zemích včetně Slovenska

Apple oznámil zvýšení cen na App Storu ve všech zemích, kde se platí eurem. Důvodem je současné oslabení měny vůči americkému dolaru. Zdražení se však týká i dalších zemí.

Článek Novinka

Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu ohromil Jamese Camerona

Samotný režisér filmového Avatara smekl poklonu práci Ubisoftu na nové hře ze stejného universa. V plánu je rozšířený, ale přesto konsistentní svět rozmanité planety Pandora.

Článek Novinka

Už příští rok Roblox spustí reklamy přímo ve hře. Plány má mít Microsoft i Sony!

Podle tvůrců přinese 3D reklama nové a unikátní příležitosti, jak zvýšit výnosy. Bude prý snadno identifikovatelná a pro platformu zcela přirozená. Stejné plány má Microsoft i Sony.

Článek Novinka

Blizzard oznámil uzavřenou betu Diabla 4

Uzavřená beta očekávaného Diabla 4 bude zaměřena především na endgame obsah, ale jen tak se do ní nedostanete. Kdo bude mít přednost? A kdy se dočkáme veřejné bety pro všechny?

Článek Novinka

V Trinity Fusion navštívíme paralelní světy

Studio Angry Mob Games představilo novou hru, která potěší příznivce žánru roguelite. V temném sci-fi světě může znamenat i nejmenší chybička váš konec, a proto bude načasování klíčové.

Článek Novinka

Battlefield 2042 se od série až příliš vzdálil, uvědomuje si Zampella

Vince Zampella označil vývoj hry za příliš ambiciózní a při snaze nalákat co nejvíce hráčů se podle něj zapomnělo na základní aspekty, které Battlefield dělají zábavným.

Článek Novinka

Star Wars Eclipse si zachová kvality her od Quantic Dream

Studio Quantic Dream je známé především pro své příběhové hry plné skvěle napsaných postav. Star Wars Eclipse nemá být výjimkou, i přes to, že se jedná o dobrodružnou akci.

Článek Preview

Age of Empires IV dělá radost svému žánru

V rámci zátěžového testu serverů jsme měli možnost vyzkoušet brzy vycházející pokračování klasiky Age of Empires. Čtvrtý díl této realtimové strategie přináší řadu novinek, na které právě podíváme.

Článek Novinka

The Outlast Trials ukazuje temnou atmosféru továrny na hračky

V prvním gameplay traileru jsme zavítali do komplexu Murkoff Corporation, kde se lidem vymývají mozky. Děsivou atmosféru střídají ostatní experimenty, které nás rozhodně nechtějí nechat odejít.

Článek Novinka

První záběry Call of Duty: Vanguard jsou ze Stalingradu

V první ukázce gameplaye zavítáme do bitvy o Stalingrad, kde budeme sledovat zrod hrdinky se jménem Polina Petrova. V akci uvidíme hned několik různých zbraní.

Článek Novinka

Vše z Gamescom Opening Night Live

Gamescom Opening Night Live jsme sledovali v živém zpravodajství s rychlým přehledem novinek. Vše na jednom místě.