Avatar BunnyRex

Adam Greško - BunnyRex Sociální sítě

Když jsi došel až sem, tak určitě čekáš nějaký ten kreativní popis no ne? Jsem úplně obyčejný človíček, který si užívá hry všeho druhu. Studuji, jím čokoládu, piju kávu a mým velkým snem je mít firmu na tvorbu deskových her. Jo a taky mám ještě druhý sen, a tím je být členem úžasné komunity Indiana. Tento sen je splněn. Jsem hrozný kreativec, takže až na mě narazíš v souboji fantazií, tak radši uhni.

1 rok v redakci
8 publikací
0 recenzí
38 komentářů
Článek Preview

Age of Empires IV dělá radost svému žánru

V rámci zátěžového testu serverů jsme měli možnost vyzkoušet brzy vycházející pokračování klasiky Age of Empires. Čtvrtý díl této realtimové strategie přináší řadu novinek, na které právě podíváme.

Článek Novinka

The Outlast Trials ukazuje temnou atmosféru továrny na hračky

V prvním gameplay traileru jsme zavítali do komplexu Murkoff Corporation, kde se lidem vymývají mozky. Děsivou atmosféru střídají ostatní experimenty, které nás rozhodně nechtějí nechat odejít.

Článek Novinka

První záběry Call of Duty: Vanguard jsou ze Stalingradu

V první ukázce gameplaye zavítáme do bitvy o Stalingrad, kde budeme sledovat zrod hrdinky se jménem Polina Petrova. V akci uvidíme hned několik různých zbraní.

Článek Novinka

Vše z Gamescom Opening Night Live

Gamescom Opening Night Live jsme sledovali v živém zpravodajství s rychlým přehledem novinek. Vše na jednom místě.

Článek Novinka

Xbox ukázal zombíky, závody letadel, Age of Empires 4 i indie, ale Halo Infinite chybělo

Detailní informace o hrách, které Microsoft dnes ukázal na Xbox Streamu v rámci Gamescomu.

Článek Novinka

Souhrn z Nintendo Direct - nová Zelda, několikrát Mario, Metroid Dread i Life is Strange

Nintendo ukázalo The Legend of Zelda Breath of the Wild 2, Life is Strange: True Colors a Life is Strange Remastered Collection, Legend of Zelda: Game and Watch System či Metroid Dread.

Článek Novinka

Tvůrce God of War a Twisted Metal představil tři nové tituly Movie Games

V rámci E3 jsme dostali pořádnou dávku novinek ze všech stran. Své nám ukázala i polská firma Movie Games, která pro nás má hned tři nové tituly. Budeme se bát, pomáhat hasičům a přežívat zimu.

Článek Novinka

Mladý Sherlock Holmes, návštěva Černobylu, horor s Babou Jagou i zombíci

Souhrn z IGN Summer of Gaming 2021 přináší celou řadu zajímavých her. Některé jsou velké, jiné menší, ale i ty stojí za pozornost. Vše detailně v jednom článku pro vás.