Zobrazit vše ve dne 13. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E59

Call of Duty Vanguard a nečekaný "teaser"

Američtí zákonodárci posílají otevřené dopisy nejznámějším lidem v herním byznysu, vývojáři Abandoned si z nás dělají srandu a moderování 90VTEŘIN si vzal na starost Gelu, jiný Gelu.

Bude Xbox někdy vytvářet hry ve stylu PlayStationu?

Jaké má Microsoft plány s početnými interními vývojovými týmy? Bude někdy Xbox vytvářet epické hry pro jednoho hráče s důrazem na filmový příběh jako PlayStation – Spider-Man, The Last of Us...?

Bonusová epizoda Wavelengths pro Life is Strange: True Colors se připomíná trailerem

Příběh zaměřený na Steph před událostmi základní hry si bude moci zahrát každý vlastník speciálních edic. Také jsme se dočkali oznámení odkladu verze Life is Strange: True Colors pro Switch.

Epic Games Store přináší další hry zdarma

Společnost Epic Games pokračuje v rozdávání her zdarma. Do 19. 8. obohatíte svou knihovničku o vesmírné open-world RPG. Pak o plošinovku a strategickou střílečku.

Remasterovaná trilogie GTA s obsahovými změnami, tvrdí další zdroj

Včerejší potvrzení vývoje remasterů Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City a Grand Theft Auto San Andreas doplňují nové informace od dalšího zdroje. Jiné zdroje potvrzují předešlé detaily.

Je Abandoned jeden velký podvod? Podobné problémy mělo studio už v roce 2015

Jednou z nejdiskutovanějších věcí na internetu je v posledních měsících záhadná PlayStation 5 exkluzivita Abandoned od poměrně neznámé nizozemské firmy Blue Box Game Studios.

50 modifikací dělá z Cyberpunku 2077 úplně jinou hru

S grafickou kartou GeForce RTX 3090 a padesátkou modifikací si můžete vychutnat požitky z Night City v úplně jiných barvách. My ostatní máme k dispozici alespoň video.

První oficiální teaser na Call of Duty Vanguard

Aktualizace: Propagace Call of Duty Vanguard začala. Objevují se další teasery. Jeden láká na známou bitvu.

Letošní QuakeCon by mohl potěšit fanoušky série Quake

První přednášku letošního QuakeConu, která se zaměří na historii série Quake, povede spolu s id Software studio MachineGames. Již nějakou dobu se spekuluje, že obě studia chystají novou hru.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 13. srpna

Dobré ráno. Back 4 Blood dokončeno. Herní puzzle. Architekt PS5 oceněn. Vyhozen vedoucí designér Apexu Legends. Mapa GTA 5 vytvořena na 3D tiskárně. Superman ve Fortnite. Záhadný projekt Cliffa.