Avatar Lukas

Lukáš Lindner - Lukas Externí redaktor

Vášnivý tvořič audiovizuálního obsahu a milovník vybavení pro tvorbu audiovizuálního obsahu. Hlavně kamer. Kamery jsou fajn. To se promítá i do oblíbených her - rozhodně vedou "cinematic" příběhové hry. A pokud má hra svět, ve kterém se dá ztratit - tak se v něm Lukáš rozhodně ztratí... na nepřiměřeně dlouho...

5 let v redakci
77 publikací
51 recenzí
7 komentářů
Epizoda HARDWARE TEST

Quadcast je překonán!... mnohem levnějším bráchou?!

HyperX Quadcast je populární mikrofon na poli youtuberů a streamerů. Nově jej ale (pro Lukáše) překonal o dost levnější konkurent - kupodivu taky od HyperX. A k tomu teď máme i jeho novější RGB verzi.

Recenze 7

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Recenze

Střelba ze zbraní hlavně na větší vzdálenost je ve hrách často zjednodušená. Některé série se tohle ale snaží změnit. Užší zaměření těchto titulů ale často znamená i kostrbatější „janktastic“ zážitek.

Epizoda HARDWARE TEST

Intel ukazuje výrobcům, jak má vypadat EVO-book - Intel NUC M15

Někomu se herní designy s ostrými úhly a barevnými akcenty líbí. Někdo ale uvítá naprosto minimální přístup k designu laptopu. Intel NUC M15 nabízí přesně to. Pevný a výkonný kus obráběného hliníku.

Epizoda HARDWARE TEST

ASUS ROG Zephyrus S17 - RTX 3080 která dává smysl?

Hodně laptopů se uchází o titul "desktop replacement". Mnohé z nich ale prostě toho výkonu pracovní stanice často nedosáhnou. Zephyrus 17 se ale opravdu může řadit mezi ty hodné váš desktop nahradit.

Epizoda HARDWARE TEST

Canyon Hazard GK-6 - mechanická klávesnice za tisícovku?

Klávesnice Hazard GK-6 jako mechanická klávesnice za tisícovku útočí na velmi zajímavou pozici jako jedna z nejlevnějších mechanických klávesnic. Nastává tak otázka: Co musela pro tu cenovku obětovat?

Epizoda HARDWARE TEST

Vertikální myš vhodná pro gaming? Vyzkoušeli jsme periférie Canyon Gaming

Od firmy Canyon Gaming jsme si už vyzkoušeli židli a ta nás opravdu nadchla. Nyní se tak od stejné firmy podíváme na celou krabici dalších periferií.

Článek Novinka

Shrnutí 4. dne E3 2021: viděli jsme Battlefield 2042, Starfield i Age of Empires IV

Další den E3 je za námi a přinesl nejen vykoupení Halo, ale například i datum vydání dlouho očekávaného Age of Empires 4. Mimo to jsme ale viděli dokonce i S.T.A.L.K.E.R.1' 2: Heart of Chernobyl

Článek Novinka

Shrnutí 2. dne E3 2021: Witcher, Kena, King's Bounty 2 i Doki Doki Literature Club

Druhý den E3 je za námi a poprvé jsme se dočkali i filmového line-upu. Páteční streamy totiž odstartoval Netflix se svými herními projekty. Dále následovala Koch Media a její nová značka Prime Matter.

Recenze 7

FIFA je pro normies, muži kultury (čti weebové) si mnohem více užijí Captaina Tsubasu

U fotbalových her je často výzvou si všimnout, jestli hrajeme nový ročník anebo jsme omylem spustili ten starý. Proto je over-the-top, anime inspirovaný Captain Tsubasa skvělé osvěžení tohohle žánru.

Epizoda HARDWARE TEST

Samsung útočí na střední třídu plnou palbou - Galaxy A52 a A52 5G

Menší výrobce, kteří se snaží přinést flagshipové vlastnosti do telefonů střední třídy jsme tu měli. Teď si ale řekl, že je načase přitlačit u střední třídy i sám Samsung. A výsledek stojí za to.

Článek Téma

Jak si Days Gone na PC vede oproti konzolím?

Nyní už bývalá PlayStation exkluzivita Days Gone se nedávno dostala na PC. Tenhle post-apokalyptický svět ale ve 4K a 60fps nevidíme poprvé. Jako konkurenci totiž PC má i verzi pro PlayStation 5.

Epizoda HARDWARE TEST

Ryzen 9 5950X na ROG Crossfire VIII Formula - kladivo s hřebíkem do rakve Intelu?

Pětitisícová série procesorů AMD Ryzen slibovala velký skok. Tyhle procesory se prosadily jako pracovní stroje, ale nyní se snaží dostat do vedení i u hraní. A práve to nám ukázal ten nejsinější kus.