Avatar Emeriss

Jiří Šmerda - Emeriss Bývalý redaktor

Jirka začal svoji redaktorskou kariéru u herního magazínu Zing.cz. Ačkoliv do tohoto vlaku nastoupil až v druhé polovině roku 2018, psaní se věnuje téměř celý svůj život, ať už ve formě uživatelských recenzí, příběhových povídek či scénářů pro herní videa. Ve svém volném čase se mimo hraní rád věnuje sportu, seriálům a jeho velikou vášní je cestování a objevování neznámého. Na své konzoli se nejraději ponoří do nějaké sportovní hry, rád však herní žánry střídá, a tak nepohrdne téměř žádnou kvalitní hrou.

2 roky v redakci
211 publikací
3 recenzí
16 komentářů
Článek Novinka

Je Six Days in Fallujah pouze úmyslná americká propaganda?

Střílečka Six Days in Fallujah minulý týden přinesla nový trailer, který nadchl nejednoho fanouška stříleček v naší komunitě. Na druhé straně světa však tato hra znovu otevírá doposud nezahojené rány.

Článek Novinka

Indian opět mění logo. Jaké designové rozhodnutí za ním stojí?

Ačkoli jsme věnovali změně loga a vylepšení aktuálního brandingu spoustu úsilí, komunita hovoří jasně: nelíbí se vám. Proto se vracíme zpět a pokusíme se na tom zapracovat znovu.

Článek Novinka

Přes Epic Games Store budete moci volat se svými přáteli

Další krok ve zlepšování služeb provede Epic Games Store. Konečně si skrz něj budete moci povídat se svými přáteli. Dokáže se Epic někdy vyrovnat Steamu?

Článek Novinka

Destruction AllStars se pokusí získat hráče první sezónou

Velké očekávání s sebou občas může přinést také velké zklamání. Ačkoliv Destruction AllStars není nikterak špatnou hrou, velké ambice naplnit nedokázal. Třeba vše zvrátí 1. sezóna, která do hry míří.

Článek Novinka

Jak se rodilo partnerství mezi Naughty Dog a Sony?

Někteří z původních zakladatelů tohoto populárního studia zavzpomínali na tvorbu hry Jak and Daxter: The Precursor Legacy. Mimo jiné také okomentovali, proč již nevznikl další Crash Bandicoot.

Článek Novinka

GTA Online bude mít konečně rychlejší nahrávání serverů

Problém, na který si stěžují hráči již od vydání v roce 2013, vyřešil člen hráčské komunity. Rockstar je jeho prací nadšen a využije ji. Autor opravy obdrží finanční bonus.

Článek Novinka

Cyberpunk 2077 má pořád velký potenciál

Jak ukazuje nově zveřejněné video, které se zaměřuje na vylepšení grafiky Cyberpunku 2077. Čeho všeho se dá ve hře od CD Projektu RED dosáhnout při použití různých modifikací?

Článek Novinka

S.T.A.L.K.E.R. 2 by měl podporovat mody hned po vydání

A to včetně verze pro Xbox Series X a S. V rozhovoru pro ruský podcast nám však tvůrce této hry prozradil ještě mnohem více detailů. Pojďme se na ně společně podívat.

Článek Novinka

Novým agentem pro Valorant je astrální Astra

Jak již její jméno naznačuje, její schopnosti se budou točit kolem astrální roviny a také drobných hvězdiček, které však dokážou nadělat pořádnou paseku.

Článek Novinka

Veletrh E3 v Los Angeles pro letošní rok je oficiálně zrušený

Bylo tomu tak v roce 2020 a jak se dalo předpokládat, stane se tak i v roce 2021. Nejslavnější herní veletrh E3 se opět neuskuteční v jeho tradiční podobě. Letos se ho však dočkáme v digitální formě.

Článek Novinka

PUBG: New State nás vezme do budoucnosti

Nová hra ze světa PUBG nás zavede několik let do budoucnosti. Čeká nás tak známý battle royale, tentokrát však plný moderních technologií. Bohužel bude vycházet pouze na mobilních zařízeních.

Článek Drby

Vesmírný Starfield si možná zahrajeme ještě letos

Nová hra od Bethesdy je možná blíže, než si myslíme. Zdá se, že jediné, co by ji mohlo zastavit je pandemická situace ve světě. Více informací se možná dozvíme již v březnu.