Zobrazit vše ve dne 8. 9. 2021

Kosení vetřelců vás na dlouho nezabaví ani v kooperaci - Aliens: Fireteam Elite

Po delší odmlce k nám konečně znovu zamířili videoherní vetřelci, tentokráte především s kooperační náplní. Jejich velký návrat ale bohužel vůbec neskončil slavně.

Tohle je Far Cry 6

Ubisoft zveřejnil šestiminutový trailer s detaily o Far Cry 6 a příběhu této střílečky. Nechybí svérázný diktátor Anton Castillo se synem Diegem, tropický ostrov Yara a hlavní hrdina Dani Rojas.

Spekulace o výkonnějších verzích PS5 a Xbox Series X/S

PS4 Pro a Xbox One X ukázaly společnostem Sony a Microsoft, že o výkonnější verze konzolí je zájem. S největší pravděpodobností obě firmy chystají narušit klasický životní cyklus konzolí i nyní.

Hardwarové nároky Deathloop jsou nekompromisní

Minimální požadavky pro hraní na nízké nastavení při 30 snímcích za sekundu připomínají doporučené požadavky většiny soudobých her. Potěší snad jen relativně střídmá velikost hry okolo 30 GB.

PlayStation vítá do rodiny studio Firesprite

Dalším přírůstkem do rodiny PlayStation Studios je kreativní a ambiciózní tým z Liverpoolu. Společnost Sony se studiem Firesprite několik let spolupracovala a teď ho vlastní.

Je tohle program prezentace PlayStationu?

Na internetu se objevil údajný program PlayStation Showcase, který odhaluje, co ve čtvrtek Sony na své očekávané prezentaci ukáže. Přicházejí i další úniky. Co byste rádi viděli?

Diablo 2: Resurrected představuje Nekromanta a objasňuje problémy s ultrawide

V remasteru kultovního druhého Diabla nemůže chybět pán mrtvých. Podívejte se na jeho vylepšenou podobu a schopnosti. Současně se dozvídáme o absenci plnohodnotné podpory ultrawide. Má to své důvody.

Česká husitská akční adventura potřebuje pomoc od hráčů

Petr Kubíček z Brna detailně představil svou akční adventuru s fantasy prvky, která je zasazena do reálné středověké Evropy. Aby 1428: Shadows over Silesia pro PC mohla vzniknout, potřebuje pomoc.

Další odklad Toy Soldiers HD

Válka plastových vojáčků se zdrží. Nepropukne koncem září, ale až v říjnu. Náplastí na bolístku je oficiální gameplay preview z taktické akční hry Toy Soldiers HD.

Marvel's Midnight Suns ukazuje souboj Lovce a Wolverina se Sabretoothem

Dvacetiminutová prezentace Marvel's Midnight Suns přinesla detailním pohled na hratelnost. Hlavní byl souboj Lovce a Wolverina se Sabretoothem. Podívejte se na značně jiný XCOM s hrdiny Marvelu.

Death Stranding: Director's Cut ve finálním traileru

Gameplay trailer má necelých pět minut a stříhal ho sám japonský producent, scénárista a designér Hideo Kojima, aby hráče nalákal na Death Stranding: Director's Cut pro PlayStation 5.

Life is Strange: True Colors s podporou ray-tracingu

Konečně jsme se dočkali oficiálních HW nároků, které mimo jiné prozradily, že na PC a konzolích PS5 a Xbox Seriex X se v novém Life is Strange setkáme s ray-tracingem pro věrnější stíny.

NBA 2K22 představuje sociální centrum The City

NBA 2K22 nabídne vylepšenou verzi sociálního centra s názvem The City. V něm hráči mohou plnit úkoly, které posunou jejich příběhovou kariéru a vylepšovat svůj domov.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 8. září

Pozornost na detaily v Senua's Saga Hellblade 2. Nové studio EA pod vedením šéfa Shadow of Mordor má jméno. Dostupné PS Plus hry na září. Oslavuje Resistance 3 i Marvel’s Spider-Man.