Zobrazit vše ve dne 23. 8. 2021

Lákání na Gamescom Opening Night Live

Druhý videoherní svátek letošního roku je téměř tady. Gamescom Opening Night Live má být velkolepá a ukázat více než 30 různých her. Plus nominace, kterým vévodí Elden Ring.

Středověký raketomet v Age of Empires 4

Dlouho očekávané vydání Age of Empires 4 je téměř za dveřmi a s blížícím se datem vydání Microsoft stupňuje propagaci a marketing. Nyní zveřejnil dvě videa zaměřena na některé z válečných zbraní.

Psychonauts 2 po 16 letech opakuje stejné chyby (bez spoilerů)

Psychonauts 2 je téměř identické s prvním dílem. Jde o plošinovku, ve které lezete lidem do myšlenek. Ale co když má dvojka stejné chyby jako jednička? To by už mohl být problém.

PlayStation touží po odvážných hrách ve stylu The Last of Us 2

Šéf PlayStation Studios chce, aby studia Sony pokračovala v odvážných hrách jako je nový směr série God of War nebo příběhová struktura The Last of Us 2. Jak to bude s Japonskem a co PC hry?

Ubisoft detailně vysvětluje Rainbow Six Extraction

O čem bude Rainbow Six Extraction? Na tuhle otázku najdete odpovědi v téměř pětiminutovém videu od Ubisoftu. Nadcházející PvP střílečka, kde tým hráčů bojuje proti příšerám, v kostce.

Mod Titanicu do Mafie po 15 letech konečně vyplul

Pokud vám parník, na kterém slaví narozeniny pan radní, připadá malý, můžete si stáhnout modifikaci, která do Mafie přidává Titanic. Zatím je však k dispozici jen první část modu.

Tento týden první veřejné testy Call of Duty: Vanguard

Pouhý týden po představení Call of Duty: Vanguard proběhnou první veřejné testy. Do nich budou mít exkluzivně přístup všichni na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5.

Působivá představa fanouška: Remake The Simpsons: Hit and Run

Animovaný americký seriál Simpsonovi zná každý. O to překvapující je, že je tahle značka ve videoherním světě dosti přehlížená. Fanoušek alespoň ukázal, jak by vypadal remake Hit and Run.

WWE 2K22 vypadá „fantasticky“, ale letos nevyjde

Čekání na WWE 2K22 se protahuje. Vývojáři tvrdí, že vypadá fantasticky a stejně se hraje. Zatím nám nabízejí ale jen krátký teaser trailer ukázaný na akci WWE SummerSlam.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 23. srpna

Remake Resident Evil 4? Problémy u PlayStationu. Další projekt Techlandu. Hideo Kojima nadšen z Twelve Minutes. Lákání na návrat Saints Row. Mecha Morty ve Fortnite. A další zprávičky.