The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum má šanci na zlepšení díky odkladu

Tak odklady her ještě nejsou za námi. Z dříve slibovaného 1. 9. vypadává hra The Lord of the Rings: Gollum. Akční adventura se o několik měsíců opozdí. Snad vývojáři na hře zapracují.

The Lord of the Rings: Gollum: Rozdvojený Glum hledá ztracený prsten v nebezpečném Mordoru

Zásluhou filmů Pán Prstenů od Petera Jacksona se Glum stal jednou ze nejznámějších filmových postav všech dob, ale ve videoherním světě byl malý hobit opomíjen. To se teď mění.

Poutač a detaily o The Lord of the Rings: Gollum

Daedelic připravují hráče na velkou prezentaci akční adventury ze světa Pána prstenů, kde hlavní postavou bude Glum, ovšem nepůjde o podobu Andyho Serkise.

Lord of the Rings: Gollum v prvním traileru ukazuje protivníky

Video se soustředí na kradmý pohyb, který je hlavní předností Gluma, respektive Sméagola. Hrát totiž budeme za rozdvojenou osobnost Gluma, který podniká nebezpečné dobrodružství v Mordoru.

Nacon kupuje tvůrce Lord of the Rings: Gollum

Německou vydavatelskou a vývojářskou společnost Daedalic Entertainment, která připravuje akční stealth adventuru The Lord of the Rings: Gollum, kupuje francouzský Nacon za 53 milionů eur.

První obrázky z The Lord of the Rings: Gollum potvrzují jinou podobu Gluma

Příběh Gluma od Daedalic Entertainment je založen na románech od spisovatele J.R.R. Tolkiena. Ovšem hlavní postava se nebude podobat Andymu Serkisovi.

Lord of the Rings: Gollum v letošním roce nevyjde

Lord of the Rings: Gollum od vývojářů ze studia Daedalic Entertainment letos nevyjde. Společnost Nacon odložila hru pro počítače a konzole na rok 2022. Jaké jsou důvody a co od hry čekat?

Glum ve hře The Lord of the Rings: Gollum se nebude podobat Andymu Serkisovi

Vývojáři vytvářejí postavu, kterou budeme milovat, ale na druhé straně budou momenty, kdy se ji můžeme bát. Glum bude mít rozdvojenou osobnost, bude si mumlat a nepodobá se filmové předloze.

Age of Empires 4 a Lord of the Rings: Gollum se probouzejí, spin-offy Tomb Raider zdarma

Square Enix rozdává dvě dobrodružství s Larou Croft. Čekají nás prezentace Age of Empires 4 a Lord of the Rings: Gollum. EA Play konečně pro PC verzi Xbox Game Passu Ultimate. A další.

Nové obrázky doprovázejí datum vydání The Lord of the Rings: Gollum

Akční adventura The Lord of the Rings: Gollum má stanovené datum vydání. Zároveň dorazily nové obrázky ukazující více z nebezpečného dobrodružství Gluma s rozdvojenou osobností.

Technologie DLSS ve více než dvou stovkách her a aplikací

Technologie DLSS (Deep Learning Super Sampling) je k dispozici ve více než 200 hrách a aplikacích, pochlubila se Nvidia v tiskové zprávě a představila nadcházející přírůstky.

RoboCop, Terminátor, Glum, závody Test Drive a další hry z prezentace Naconu

RoboCop, Terminátor, Test Drive Unlimited Solar Crown, The Lord of the Rings: Gollum, Steelrising, Ad Infinitum, Crown Wars: The Black Prince, Clash: Artifacts of Chaos, Hell is Us, War Hospital...

Společnosti Nacon a Ubisoft ukážou spoustu her

Pokud vám přišlo, že na červnových prezentacích chyběla celá řada her, tak to společnosti Nacon a Ubisoft chtějí napravit. Už zítra dvě prezentace. Další potom v září.

22 her roku 2022. Sony doporučuje tituly pro PS5 a PS4

Sony sestavila seznam obsahující 22 her, které v letošním roce vyjdou pro PlayStation 5 a PlayStation 4 a které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Jaké hry Sony doporučuje?

Hry, které to minulý rok nestihly

Minulý rok působil, že během něho vyjde řada fascinujících titulů. Spousta z nich ale byla odložena až na letošní rok, takže se podíváme, které hry to minulý rok nestihly.

Jaké hry uvidíme ve středu na State of Play od PlayStationu?

Oficiálně víme, že na středečním State of Play od Sony nebude řeč o hrách od týmů PlayStation Studios. Místo toho nám společnost ukáže tituly od partnerů z celého světa, včetně nových oznámení.

Nacon Connect přinesl Test Drive v Hongkongu, Gluma i RoboCopa

Nacon vynechal E3 2021, aby uspořádal vlastní konferenci věnovanou svým hrám a zařízením. Francouzská společnost se rozhodla přiblížit nacházející tituly a připravila několik překvapení.

Souhrn novinek z Future Games Show: Spring Showcase

Mezi ukázanými tituly najdeme například Arctic Awakening, více z Quantum Error, Oddworld: Soulstorm, Axiom Verge 2 a nechybí ani strategie Humankind nebo adventura Life is Strange: True Colors.

Akční adventura s Glumem ze světa Pána prstenů nabídne mechaniku duální osobnosti

Už to bude pomalu rok, co nám byla na rok 2021 slíbena akční adventura The Lord of the Rings: Gollum, která se zaměří na příběh Gluma a bude čerpat z díla uznávaného fantasy spisovatele Tolkiena.