Zobrazit vše ve dne 9. 7. 2022

Tuhle hru nehrajte s prázdným žaludkem - TMNT: Shredder's Revenge

Želvy ninja jsou velkým kultovním hitem. Po několika dekádách tu konečně máme další výbornou hru. Tato rychlá akční rubačka nabízí téměř vše, co byste si od tohoto žánru mohli přát.

27 úžasných her, které vyjdou v roce 2023

Rok 2022 je teprve lehce za svou polovinou, ale my už víme, že v roce 2023 nejen na konzole Xbox vyjde řada zajímavých her. Na ty se rozhodla ve třináctiminutovém videu poukázat česká pobočka Xboxu.

Elder Scrolls 5: Skyrim nově ve více hráčích díky fanouškovskému modu

Trvalo to dlouho, ale nakonec je to tady. Světlo světa spatřila očekávaná modifikace Skyrim Together Reborn, přináší kooperativní multiplayer do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Známá scéna z jiného úhlu: Freya padouchem v God of War Ragnarök

Už v září 2021 v první herní ukázce jsme viděli, že v God of War Ragnarök bude Kratos se svým synem využívat saně s psím spřežením. Dnes na tuhle věc upozornil artwork.

Technologie DLSS ve více než dvou stovkách her a aplikací

Technologie DLSS (Deep Learning Super Sampling) je k dispozici ve více než 200 hrách a aplikacích, pochlubila se Nvidia v tiskové zprávě a představila nadcházející přírůstky.

Nová legenda s botem a nová mapa tahákem druhé sezóny Apex Legends Mobile

Sezóna Distortion bude lákat i hráče velkého Apex Legends. Tím důvodem je nová legenda Rhapsody, DJka, která miluje hudbu a je dcerou geniální inženýrky, která vytvořila bota Rowdyho.

Zrušený Silent Hills od Hidea Kojimy chce vynahradit děsivý horor MADiSON

Dvouminutový trailer připomíná vydání děsivé psychologické hororové hry MADiSON, kde zjistíme, co bychom dělali, kdybychom se probudili zavření v temné místnosti s rukama od krve.