Zobrazit vše ve dne 17. 1. 2022

Atomic Heart: Krvavý tunel i otevřený svět s roboty z ruského BioShocku

To, co jsme z first-person střílečky Atomic Heart dosud viděli, tak v mnohých evokuje BioShock. Atmosféra je na videích a screenshotech skutečně podobná. Přesvědčte se sami v nové galerii.

22 her roku 2022. Sony doporučuje tituly pro PS5 a PS4

Sony sestavila seznam obsahující 22 her, které v letošním roce vyjdou pro PlayStation 5 a PlayStation 4 a které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Jaké hry Sony doporučuje?

Nové předplatné PS Plus může na PlayStation 5 přinést hry z éry PS3

V dohledné době by Sony podle několika spekulací založených na důvěryhodných zdrojích měla přijít s novým modelem předplatného PlayStation Plus, který bude konkurenční pro Xbox Game Pass.

Hráči Hot Wheels Unleashed se mohou zúčastnit zajímavé soutěže

Společnosti Mattel a Milestone spustily pro celosvětovou komunitu dynamické arkádové závodní hry Hot Wheels Unleashed zajímavou soutěž, která vzdává čest těmto ikonickým vozům.

Očekávané Hogwarts Legacy a next-gen verze GTA 5 může postihnout další odklad

Sezóna odkladů ještě neskončila, varují důvěryhodné zdroje a upozorňují na možnost odkladu očekávaných titulů Hogwarts Legacy a next-gen verzí Grand Theft Auto 5.

Team17 kupuje velkého vydavatele simulátorů

Jeden z největších vydavatelů nezávislých her se rozroste. Britská společnost Team17 se rozhodla koupit giganta na trhu simulátorů, německou vydavatelskou firmu Astragon Entertainment.

Ve virtuální realitě se stanete hasičem zachraňujícím Notre-Dame

Podle chystaného filmu Notre-Dame and on Fire od režiséra Jeana-Jacquese Annauda, který má premiéru v březnu, ve studiích Ubisoftu vzniká úniková hra pro virtuální realitu.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 17. ledna

Wonder Woman čistě next-gen hrou. Halo se rozloučilo s Xboxem 360. Partner pro Killer Instinct. Možný odklad Redfallu. Testování Torchlight: Infinite. Problémy s modifikací u remasteru Crysis.