Zobrazit vše ve dne 27. 1. 2021

Destruction AllStars i Control: Ultimate Edition zdarma s PS Plus

Sony odhalila nabídku her zdarma pro předplatitele PlayStation Plus v únoru. Nadcházející měsíc bude opravdu lákavý. Digitální knihovnu si budete moci rozšířit o tři zajímavé tituly.

The Division 2 poběží lépe na konzolích nové generace

Kooperativní akce The Division 2 bude vylepšena pro novou generaci konzolí. Aktualizace vyjde příští týden a zlepší rozlišení a výkon hry na PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S.

Zaklínač 3 sesazen z trůnu. Nejvíc ocenění za hru roku má The Last of Us Part II

PlayStation 4 exkluzivita The Last of Us Part II od společností Naughty Dog a Sony sesadila z trůnu Zaklínač 3: Divoký hon od polského CD Projektu RED. Akční thriller z minulého roku má více ocenění.

Age of Empires II: Definitive Edition získává nové rozšíření

Dvě nové civilizace a tři kampaně s sebou přináší nový rozšiřující balíček pro předloňskou realt-time strategii Age of Empires II: Definitive Edition od Microsoftu.

Zažijte správnou zimu při budování sjezdovek ve hře Snowtopia

Vláda nám to sice zakazuje, ale my se stejně nedáme a vydáme se alespoň na virtuální sjezdovky. V nové tycoon hře si budeme moci vytvořit tu naši vysněnou – se vším všudy!

Cyberpunk 2077 získal oficiální podporu modifikací

Vývojáři z CD Projektu RED poskytli komunitě základní modifikační nástroje pro Cyberpunk 2077. Pomocí těchto nástrojů můžou tvůrci snadněji upravovat hru a vytvářet nové věci.

Lord of the Rings: Gollum v letošním roce nevyjde

Lord of the Rings: Gollum od vývojářů ze studia Daedalic Entertainment letos nevyjde. Společnost Nacon odložila hru pro počítače a konzole na rok 2022. Jaké jsou důvody a co od hry čekat?

Osmá sezóna Apex Legends přináší novou legendu a zajímavé změny na jedné z map

Do Apex Legends přichází osmá sezóna. Hráči se dočkají nové explozivní legendy Fuse spolu s menšími ale pozitivními změnami na původní mapě Kings Canyon. Pojďme se na vše podívat.

Werewolf: The Apocalypse ukazuje tři formy vaší postavy

Hrát budeme moci za člověka, vlka nebo vlkodlaka. Kdy a jak co využijeme je zcela na vás. Vlkodlak se bude hodit spíše k agresivnímu stylu, zatímco člověk a vlk se vyžívají v pomalejším postupu.