Kam dopadne ptačí trus zkoumají vývojáři Senua’s Saga: Hellblade 2

Z vývoje Senua’s Saga: Hellblade 2 jsme viděli spoustu zajímavostí. Teď ale přichází něco, co snad nikdo nemohl nikdy čekat. Podívejte se, jak vývojáři řeší, kam dopadne ptačí trus.

Působivé záběry ze zákulisí vývoje Senua’s Saga: Hellblade 2

Ve studiu Ninja Theory se toho rozhodně nebojí a nabízejí nám pravidelně možnost podívat se do zákulisí vývoje akční adventury Senua’s Saga: Hellblade 2. Dnes se podíváme na obrovské monstrum.

Realistická vikinská loď v thrilleru Senua’s Saga Hellblade 2

Znovu nám vývojáři ze studia Ninja Theory ukazují, že jim při práci na Senua's Saga: Hellblade 2 záleží na každém detailu. Na začátku roku jsme viděli detailní hlavní hrdinku, dnes loď.

Detailní hlavní hrdinka ze Senua's Saga: Hellblade 2. Hráči ji srovnávají s Aloy

Studio Ninja Theory připomenulo připravované temné akční dobrodružství Senua's Saga: Hellblade 2 prostřednictvím dvou nových obrázků. Ty ukazují detailní hlavní hrdinku jménem Senua.

Senua's Saga: Hellblade 2 v plnohodnotném gameplay traileru vypadá úžasně

Po teaser traileru a vývojářských deníčků jsme se na The Game Awards 2021 dočkali plnohodnotného gameplay traileru na pokračování příběhu keltské válečnice Senua od studia Ninja Theory.

Videa: Hellblade, WRC 10, Golf Club: Wasteland

Původní Hellblade vylepšeno pro Xbox Series X/, WRC 10 láká na předobjednávku, datum vydání post-apokalyptického golfu, zákulisí vývoje Twelve Minutes a teaser na Metroid Dread.

Senua's Saga Hellblade 2 není klasickým pokračováním

Kreativní ředitel studia Ninja Theory nás v novém videu zavedl do zákulisí vývoje Senua's Saga Hellblade 2 a prozradil, na čem pracují a na co se můžeme těšit.

Senua's Saga Hellblade 2 klade důraz na detaily

Temná fantasy akční adventura Hellblade: Senua's Sacrifice z roku 2017 měla skvělou atmosféru. O ještě větší ponoření hráčů se snaží studio Ninja Theory u Senua's Saga Hellblade 2.

Hellblade 2 bude realističtější a nabídne rafinovaný boj

Melina Juergens ukazuje, jak trénuje na roli hlavní hrdinky temné akce Senua's Saga: Hellblade 2. Dozvídáme se, že druhý díl bude realističtější a nabídne rafinovaný boj keltské válečnice.

EA utrácejí za mobilní hry, nový obrázek ze Senua's Saga: Hellblade 2

Společnost Electronic Arts za 2,1 miliardy dolarů koupila Glu Mobile. Apex Legends na next-gen konzolích může běžet velmi rychle. U Final Fantasy VII Remake máme čekat vylepšenou verzi.

Bojovka Bleeding Edge další obsah nedostane

Bojovka s bizarními postavami od Ninja Theory a Microsoftu neuspěla. Tvůrci Hellblade, DmC: Devil May Cry a Heavenly Sword po celém roce od vydání Bleeding Edge zastavují vývoj.

Project Mara od tvůrců Hellblade se odehrává pouze v bytě

Nevšední titul od studia Ninja Theory s fotorealistickou grafikou má předčit hry i filmy. Vývojáři, kteří mají za sebou temnou fantasy akční adventuru Hellblade, zkouší něco nového.

Bleeding Edge skrývá potenciál, který málokdo vůbec docení

Bleeding Edge splňuje všechno proto, aby mohl být nazýván tzv. hrou na hrdiny. Ale i přes své nápady a zjevný potenciál v sobě nemá jiskru, která vás hru donutí hrát. Alespoň ne s úsměvem na tváři.

5

Bleeding Edge

Microsoft se nyní zaměří na představení her pro Xbox Series X

Po technických prezentacích konzole nastal čas ukázat hry. Šéf Xboxu slíbil, že nám brzy představí hry, které pro Xbox Series X vyjdou. Důležité je pro ně, aby hry vycházely pravidelně.

Bojovka Bleeding Edge představuje šílené postavy a příběh

Postavy Bleeding Edge jsou kreativní, jedinečné a šílené. Vývojáři je vytvořili tak, aby každý hrdina představoval šílenou karikaturu. Podívejte se na launch trailer.

Multiplayerová bojovka Bleeding Edge chystá na Valentýna testy

O víkendu se koná uzavřená beta multiplayerové bojovky Bleeding Edge od studia Ninja Theory. Co hra nabídce?

Experimentální projekt od tvůrců Hellblade se zabývá duševním terorem

Project: Mara slouží pro zkoumání nových způsobů ve vyprávění příběhů. Zaměřuje se na duševní/mentální teror.

Intenzivní cesta pokračuje v čerstvě oznámené akci Senua's Saga Hellblade 2

Pod Microsoftem vzniká Senua's Saga Hellblade 2, pokračování příběhu zlomené keltské válečnice, jež se v Hellblade: Senua's Sacrific vydala na strašidelnou výpravu za svými vizemi do vikingského…

Senua's Saga Hellblade 2

Týmová mlátička Bleeding Edge od Ninja Theory má datum vydání

Bleeding Edge je popisováno jako rychlá a frenetická týmová mlátička 4 na 4, kde je každý bojovník mechanicky vylepšený, aby zvládl chaotické drsné souboje.

Tvůrci Hellblade pracují na 4v4 online bojovce Bleeding Edge

Bleeding Edge se zaměřuje na boj tváří v tvář. Hra nabídne několik různorodých hrdinů s jedinečným vzhledem a vlastními zbraněmi. Vše se přitom odehrává v dystopické budoucnosti s pestrým prostředím.…

Herní designér Uncharted 4 a The Last of Us se přidává k novému Xbox studiu

Malé studio The Initiative pokračuje v najímání nových členů. Stávající skupinka nadaných tvůrců nedávno přivítala herního designéra, který se podílel na hrách jako Uncharted 4: A Thief's End nebo…

Capcom projevil zájem o sequel pro DmC: Devil May Cry

Značka Devil May Cry patří z valné části pod Capcom, avšak DmC: Devil May Cry před pár lety připravilo jiné studio - Ninja Theory. Lidé z tohoto týmu se naposledy proslavili ojedinělým zážitkem…

Hellblade: Senua's Sacrifice se zřejmě dočkáme i na Xbox One

Hellblade: Senua's Sacrifice je mimořádný titul, který vloni uchvátil mnoho herních kritiků i hráčů. Vyšel na platformy PC a PS4, ovšem nikdy se nemluvilo o exkluzivitě. Ve vzduchu tedy nově visí i…

Prodeje Hellblade: Senua's Sacrifice jsou líbivé, překonaly 500,000 kopií

Hellblade: Senua's Sacrifice je poměrně výjimečný titul, jenž krásně potvrzuje fakt, že risk se vyplatí. Někdy. Od nás dostal krásné čtyři hvězdičky z pěti a daří se mu i v prodejích. Nedávno se…

Intenzivní zážitek Hellblade jde jen těžko popsat slovy, musí se zkrátka vyzkoušet

Od tvůrců dobře známých her jako Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West a DmC: Devil May Cry, přichází mýtická cesta válečnice se špetkou šílenství. Ocitnete se v době slávy Vikingů, kdy se…

7

Hellblade: Senua's Sacrifice

2017