Zobrazit vše ve dne 9. 8. 2021

Forza Horizon 5 odhalila obří Mexiko

Studio Playground Games ukázalo mapu Mexika, kde si užijeme závody ve Forze Horizon 5 na Xboxu Series X/S, Xboxu One a PC. Mapa potvrzuje, že jde o dosud největší mapu v historii série.

Humankind: Rozsah hry a první den v Game Passu

Historická strategie Humankind, která připomíná známou a oblíbenou sérii Civilization, v krátkém videu ukazuje svůj rozsah. Jak se sami můžete přesvědčit, titul bude skutečně obří.

GTA 5 využije výkon nové generace konzolí

Mlčení ohledně next-gen verzí Grand Theft Auto 5 ze strany Take-Two napravuje Sony. Japonská společnost prozradila, jak GTA 5 Expanded and Enhanced Edition poběží na PlayStationu 5.

Videa: Hellblade, WRC 10, Golf Club: Wasteland

Původní Hellblade vylepšeno pro Xbox Series X/, WRC 10 láká na předobjednávku, datum vydání post-apokalyptického golfu, zákulisí vývoje Twelve Minutes a teaser na Metroid Dread.

V dokovací stanici Steam Deck nenabídne zvýšený výkon

Nová příruční konzole od Valve vám sice může na první pohled připomínat Nintendo Switch, ovšem Steam Deck nebude mít zvýšený výkon při zapojení do dokovací stanice.

Podívejte se na trailer ze zrušené střílečky Duke Nukem Begins

Tak to je ono. Takhle měla vypadat zrušená third-person střílečka Duke Nukem Begins od Gearboxu a 2K Games. Studio na ní pracovalo v roce 2008 a kvůli právním sporům ukončilo vývoj.

Take-Two a Bethesda chystají předělávky starších her

S remastery a remaky se budeme setkávat i v budoucnu. Take-Two potvrdila, že pracuje na třech neohlášených remasterech/remacích, zatímco Bethesda měla založit nové studio.

Diablo 4 má přitáhnout hráče na dlouhá létá a blíží se beta Diabla 2 Resurrected

Sešly se nám dvě zprávy o Diablu. Nejprve Blizzard promluvil o plánech týkajících se Diabla 4 a poté se na Microsoft Store krátce objevilo datum betaverze remasteru Diabla 2.

Šílený mix žánrů v Tribes of Midgard

Vikinská tématika je v herním průmyslu v poslední době naprosto všude. Tribes of Midgard na to jde ale trošku jinak a vývojáři se nebáli šíleného mixu hned několika herních žánrů.

South Park se rozroste o novou hru, film, seriál i spin-offy

„Děláme si, co chceme, a oni nás v tom docela podporují,“ prozradil Matt Stone o současné situaci se South Parkem poté, co tvůrci podepsali obrovskou smlouvu se společnostmi Paramount a ViacomCBS.

Vybuchující zadky v The Last of Us Part 2? Nakažený Shambler měl být jiný

Rok po vydání PlayStation exkluzivity The Last of Us Part 2 se dozvídáme zajímavé podrobnosti z vývoje. Nakaženého Shamblera známe jako potácející se příšeru, která stříká jedovaný plyn.

Kdysi se připravovali Strážci vesmíru ve stylu Batman Arkham

Morfujeme! Pokud tohle slovo znáte, sledovali jste seriál Strážci vesmíru, který vznikl před 28 lety. Kdyby vše šlo podle plánu, mohli jsme si před několika lety zahrát hru.

Konzole Xbox budou obohaceny o noční režim

Microsoft se nadále snaží zlepšit uživatelský komfort na konzolích Xbox One a Xbox Series X/S. V dohledné době dostanou konzole šikovnou funkci. Tou je noční režim.

Spuštěna registrace do technického testu NHL 22

EA hledají oddané fanoušky, kteří se zúčastní uzavřeného technického testu NHL 22. Nový díl hokejové simulace nebyl ještě oznámen, ale jeho vydání se očekává letos na podzim.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 9. srpna

Dobré ráno. Další problém v Blizzardu, dokončen vývoj Psychonauts 2, PUBG mění název, čtyři legendární hry od EA zdarma, Skater XL s multiplayerem nebo o pokračování Hades.