Zobrazit vše ve dne 5. 8. 2022

Kam dopadne ptačí trus zkoumají vývojáři Senua’s Saga: Hellblade 2

Z vývoje Senua’s Saga: Hellblade 2 jsme viděli spoustu zajímavostí. Teď ale přichází něco, co snad nikdo nemohl nikdy čekat. Podívejte se, jak vývojáři řeší, kam dopadne ptačí trus.

Koch Media mění název na Plaion a vydá u nás hry od Skyboundu

Vydavatelská společnost Koch Media, která je součástí impéria Embracer Group, oznámila změnu jména na Plaion. Navíc došlo ke změně distributora pro hry od Skyboundu na našem trhu.

Microsoft zlepšuje výkon konzole Xbox Series S

Společnost Microsoft aktualizovala dev kity a uvolnila „stovky megabajtů“ dodatečné paměti konzole Xbox Series S.. To by mělo přinést lepší plynulost her. Vývojáři si na omezenou paměť stěžovali.

Pět lidí na jednom Game Passu. Microsoft testuje rodinný tarif

Rodinné členství je dostupné pouze po dražší verzi Ultimate a umožňuje ho sdílet až se čtyřmi osobami, které mohou využívat všech výhod známého a oblíbeného předplatného.

Sherlock Holmes: The Awakened v prvním traileru. Potvrzena čeština

U příležitosti crowdfundingu byl zveřejněn první trailer a zopakovány týden staré informace. The Awakened bude kompletní remake, který se drží tajemného příběhu inspirovaného H. P. Lovecraftem.

Téměř čtyři desítky her míří v srpnu do GeForce Now

Společnost Nvidia se pochlubila, že knihovnu GeForce Now v srpnu rozšíří 38 her. V popředí seznamu se nachází reboot populární akční série Saints Row od Deep Silver.

Zdlouhavý vývoj Beyond Good and Evil 2 pokračuje

Akční adventura od Ubisoftu, která před dvěma lety ztratila šéfa vývoj, má nového hlavního scenáristu. Francouzská společnost se nevzdává a chce Beyond Good and Evil 2 vytvořit.

Videa: Two Point Campus, Cult of the Lamb, Saints Row

Posnídat můžete ve společnosti několika videí. Podíváme se na pozemky univerzity, zavítáme do sekty neohroženého beránka, seznámíme se s legendárním kuchařem se sklony ke zločinu a další.