7

Jurassic World Evolution 2

Dinosauři se vrací v Jurassic World Evolution 2!

Všichni fanoušci dinosaurů zbystřete! Přichází Jurassic World Evolution 2. Druhý díl této budovatelské strategie rozhodně nekazí jméno celého universa a přináší řadu vylepšení a novinek.

V Jurassic World Evolution 2 vznikl dokument Putování s dinosaury

Šestidílný dokument Putování s dinosaury (v originále Walking with Dinosaurs) od BBC vznikl ve hře Jurassic World Evolution 2. Rekonstrukci má na svědomí jeden šikovný YouTuber.

Jurassic World Evolution 2 slibuje autentický zážitek

Nový vývojářský deník přibližuje kampaň a herní mód Chaos Theory. V obou částech hry tvůrci usilují o co největší věrnost filmové předloze a univerzu Jurského parku a Jurského světa.

V gameplay traileru Jurassic World Evolution 2 konečně vidíme vodní ještěry

Za doprovodu řevu Tyrannosaura tu máme nové materiály k druhé šanci na stavění zábavních parků s dinosaury, ve kterých se nebude na ničem šetřit. Tu dostaneme již 9. listopadu.

Jurassic World Evolution 2 v prvním vývojářském deníku

Vývojářský deník povětšinou shrnuje již známé informace, nabízí ale i první pořádné záběry ze samotné hry. Pojďme se podívat, na co se můžete v budovatelské strategii s dinosaury těšit.

Jurassic World Evolution 2 rozšíří dinosauři z Netflixu

Další placený přídavek nabídne dva zcela nové dinosaury, dvě varianty stávajících druhů a osm skinů. To všechno je inspirované animovaným seriálem Jurský svět: Křídový kemp.

Jurassic World Evolution 2 konečně nabídne vodní ještěry

Život si našel cestu mimo souš. Pokračování budovatelské strategie Jurassic World Evolution vyjde ještě letos a nabídne řadu známých i v prvním díle neviděných dinosaurů.

O udržení spokojenosti návštěvníků v Jurassic World Evolution 2

Nové video přibližuje způsoby, jakými lze udržet návštěvníky parků s dinosaury spokojené, a nabízí bližší pohled na vodní ještěry. K dispozici jsou také nové screenshoty a HW nároky PC verze.

Jurassic World Evolution 2 láká nejen na Velociraptory

Kromě přiblížení dvou ikonických druhů ještěrů, s nimiž se ve hře setkáme, jsme se v poslední době dočkali také dalšího vývojářského deníku a ukázky nových typů výběhů.

Svérázní ještěři v Deluxe edici Jurassic World Evolution 2

Stejně jako v případě prvního dílu bude k dostání Deluxe edice budovatelské strategie Jurassic World 2, která nabídne dodatečné skiny vozidel, cedule obchodů a několik zvláštních dinosaurů a ještěrů.

Jurassic World Evolution 2 nabídne více prostoru na stavění parku

Ředitel vývoje Richard Newbold ze studia Frontier Developments slibuje, že všechny mapy, k nimž budou mít hráči Jurassic World Evolution 2 přístup, jsou mnohem větší než v prvním díle.

Pozdní křída předmětem nového DLC Jurassic World Evolution 2

Budovatelská strategie z Jurského světa se dočká dalšího DLC, které přidá čtyři ještěry. Tentokrát je společným jmenovatelem období pozdní křídy, přičemž hru rozšíří i nová bezplatná aktualizace.

Jurassic World Evolution 2 představuje více i méně známé dinosaury

Triceratops, Brachiosaurus, Stegosaurus, Coelophysis... druhý díl budovatelské strategie Jurassic World Evolution zjevně nebude na ničem šetřit, ani na počtu druhů dinosaurů.

Do Jurassic World Evolution 2 už míří první placené DLC

Tvůrci ze studia Frontier Developments rozhodně na nic nečekají. Budovatelská strategie vyšla teprve nedávno, ale už za týden dojde na vydání prvního placeného balíčku dinosaurů.

V Jurassic World Evolution 2 se vrátí i sandboxový režim

Pokračování budovatelské strategie, v níž budeme stavět nové parky s dinosaury, nabídne čtyři herní režimy. Dozvěděli jsme se také něco málo o tom, které staré známé dinosaury uvidíme.

Jurassic World Evolution 2 se dočká DLC k novému filmu

Budovatelská strategie Jurassic World Evolution 2 se podle očekávání spojuje s chystaným filmem Jurský svět: Nadvláda. Výsledkem bude nové DLC, které přinese novou kampaň nebo opeřené dinosaury.

Jeff Goldblum komentuje launch trailer Jurassic World Evolution 2

Chaos si najde cestu v pokračování budovatelské strategie Jurassic World Evolution, která vychází právě dnes. V launch traileru lze vidět celou řadu nových prvků.

GeForce Now podporuje už přes 1400 her, včetně novinek

Počet her v knihovně podporovaných titulů přerostl číslovku 1400 a před víkendem se rozšířila knihovna o dalších 7 titulů. Patří mezi ně Isonzo a Metal: Hellsinger.

Nové Game Ready ovladače rozšiřují podporu RTX a GeForce Now vylepšuje aplikaci

Společnost Nvidia vydala nové GeForce Game Ready ovladače. Přinášejí optimalizovaný výkon ve hře Fall Guys: Free for All, vycházející 21. 6. Nový ovladač také přináší ray tracing do dalších her.

Dinosauři, farmaření i Sniper Elite 5 v Game Passu

Konec pátého měsíce letošního roku je pro předplatitele Game Passu skutečně zajímavý. Společnost Microsoft pro ně připravila lákavé, zajímavé a nové hry. Podívejte se.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry listopadu 2021

Zima se blíží. Zatopte si v kamnech a vydejte se na nová dobrodružství ve videoherním světě, který i přes zmatek po celém světě nabízí nové a zajímavé hry. Jaké to jsou?

Videa: Převrat na Thaneddu v Gwentu a vodní park ve Falloutu 76

Další videa přibližují Battle Pass páté sezóny Apex Legends, létajícího ještěra v budovatelské strategii Jurassic World Evolution 2 nebo varhany v české retro střílečce HROT.

Videa: Městečko z Life is Strange: True Colors a nový hrdina v Apex Legends

Další videa přibližují funkci vědců v Jurassic World: Evolution, vlak v HROTu a Happy Game od českého studia Amanita Design. Poslechnout si navíc můžeme novou verzi ústřední skladby Maxe Payna.

Prosincová nadílka pro PlayStation Plus a Xbox Live Gold

Konec roku doprovázejí slevy a různé akce. Bude stát poslední měsíc roku 2019 za to i z pohledu her pro předplatitele PlayStation Plus a Xbox Live Gold? To záleží na každém z nás, po čem jeho hráčské…