Zobrazit vše ve dne 18. 5. 2022

Test Drive Unlimited Solar Crown v září nevyjde a nebude pro PS4 a Xbox One

Test Drive Unlimited Solar Crown bohužel 22. 9. letošního roku nevyjde. Společnosti Nacon a Kylotonn dnes oznámily odklad na rok 2023. Současně se rozhodly, že hru nebudou vyvíjet pro old-gen.

Steelrising zve do Paříže roku 1789

Společnosti Nacon a Spiders po oznámení akčního RPG titulu GreedFall 2 přicházejí s příběhovým trailerem zaměřeným na projekt Steelrising. To je také akční RPG, které vás zavede do Paříže roku 1789.

Amanita Design formálně odhaluje lepenkovou dystopii Phonopolis

Po nedávném zveřejnění fotografie přichází plnohodnotné odhalení dystopického, ručně dělaného dobrodružství Phonopolis od českého studia Amanita Design. Podle slov tvůrců si ale na hru ještě počkáme.

Dinosauři, farmaření i Sniper Elite 5 v Game Passu

Konec pátého měsíce letošního roku je pro předplatitele Game Passu skutečně zajímavý. Společnost Microsoft pro ně připravila lákavé, zajímavé a nové hry. Podívejte se.

Grand Theft Auto 6? Šéf Take-Two vzkazuje dvě slova

Když se podíváme na finanční výsledky Grand Theft Auto 5, tak zjistíme, že Rockstar se šestým dílem nemusí spěchat. Přesto se ale brzy můžeme něčeho dočkat. Kdy přibližně hra vyjde?

Vývojáři Sudden Strike představují taktickou real-time strategii The Valiant

The Valiant je taktická real-time strategie s prvky RPG, ve které velíte malé skupině templářských hrdinů v alternativní vizi 13. století. Podívejte se na trailer a obrázky.

Kerbal Space Program 2 je opět odložen, protože je strašně složitý

Nevyšel konec roku 2021 a nevyjde ani letošní rok. Vývojáři ze studia Intercept Games odkládají Kerbal Space Program 2 až na začátek roku 2023. Podle nich je titul příliš složitý.

Krásnější Itálie a Malta v Microsoft Flight Simulator

Studio Asobo pokračuje ve vylepšování hry Microsoft Flight Simulator. Tentokrát francouzský tým připravil aktualizaci World Update 9, která přináší krásnější a detailní Itálii a Maltu.

Nové barevné bočnice pro PS5 budou dostupné v červnu

Sony oznámila, že tři další barevné bočnice pro konzoli PlayStation 5 dorazí na trh už v červnu. Konečně tedy bude možné sladit ovladač DualSense i konzoli do stejné barvy.

Přepracované znaky bradavických kolejí v Hogwarts Legacy

Studio Avalanche Software ukázalo znaky čtyř bradavických kolejí z Hogwarts Legacy, které se oproti představě spisovatelky J. K. Rowlingové liší designem. Podívejte se.