Zobrazit vše ve dne 1. 11. 2021

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry listopadu 2021

Zima se blíží. Zatopte si v kamnech a vydejte se na nová dobrodružství ve videoherním světě, který i přes zmatek po celém světě nabízí nové a zajímavé hry. Jaké to jsou?

Nové obrázky připomínají zrušené vesmírné RPG Stars of Blood od Valve

Po dlouhé době se objevily nové obrázky, které pochází z vývoje jedné z nejznámějších zrušených her od tvůrců Half-Life, Portalu, Team Fortress 2 nebo Left 4 Dead.

Trailer na Battlefield 2042 předvádí možnosti PC verze

Nový trailer ke střílečce Battlefield 2042 představuje technologie Nvidie v podobě DLSS, Reflexu a ray-tracingu. Na PC hra přináší neomezené FPS s proměnlivou obnovovací frekvencí a další.

Switch Online Expansion Pack je nejhůře hodnoceným videem od Nintenda

Prostřednictvím palců dolu dali fanoušci jasně najevo, co si myslí o rozšířeném předplatném Nintendo Switch Online. Trailer na Expansion Pack se stal nejhůře hodnoceným videem od Nintenda.

Marvel's Guardians of the Galaxy - Recenze

Marvel's Guardians of the Galaxy nemělo velká očekávání, kvůli zpackanému Marvel's Avengers. Ovšem nenechte se tím zmást, tahle jízda není ani trochu jako Avengers, tohle je stokrát lepší.

Modern Warfare 2 se systémem morality a realističtějším násilím, tvrdí únik

Pro letošní rok nás čeká vydání Call of Duty: Vanguard, ale řada lidí se začíná koukat na Call of Duty, které nás čeká příští rok. Podle úniků půjde o drsného nástupce předloňského Modern Warfare.

Proč hrajeme hry a co u hraní zažíváme? Odpověď má přinést výzkum českých vědců

Vědci z Masarykovy univerzy pod vedením docenta Lukase Blinky odstartovali výzkumný projekt Czech Games, ve kterém se pokusí zodpovědět, co motivuje hráče k nadměrnému hraní her.

Microsoft a Sega chtějí společně vytvářet hry nové generace

Společnosti Microsoft a Sega v neděli oznámily uzavření strategické aliance. Skrz partnerství chtějí vytvářet hry nové generace. Sega bude možnosti zkoumat s využitím cloudové infrastruktury.

Odklad na rok 2022 postihl Sons of the Forest a Digimon Survive

S blížícím se koncem roku bohužel odklady her nekončí, spíše přibývají. Na seznam letošních odpadlíků se dostávají Sons of the Forest a Digimon Survive. Kdy se her dočkáme a na co lákají?

Kdy vyjde tajemná Pragmata od Capcomu?

Ve výroční zprávě, která reflektuje rok 2021 jako celek, včetně výhledu na rok 2022 a dále, se výkonný ředitel Capcomu vyjádřil o tajemné akční adventuře Pragmata.

Farming Simulator 22: Detailní seznámení s mapou Elmcreek

Prostřednictvím traileru, screenshotů a nákresu se detailně seznamuje s mapou Elmcreek, která je inspirovaná středozápadem Spojených států amerických a vnadí na atmosféru zapadákova.