Zobrazit vše ve dne 14. 12. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E94

Kus plastu za litra? U PlayStationu ano!

Cyberpunk se neprodává tak jak měl... jaké překvapení, že? Více mne ovšem zarazilo kolik si účtuje Sony za nové bočnice pro PS5. Při tom zdražují i PC hry, naštěstí 90VTEŘIN zůstává zdarma!

Do světa Terminátora se podíváme v real-time strategii

V kampani pro jednoho hráče se ujmeme velení nad frakcí Zakladatelů a povedeme armádu přeživších skrz ruiny civilizace, abychom bojovali za záchranu lidstva a zastavili plán Legie.

Hacknut nový systém PS4. Panují obavy o ochraně PlayStationu 5

Skupině tří programátorů se podařilo vytvořit hack pro firmware 9.0 systému PlayStationu 4 a PlayStationu 4 Pro. Panují obavy, že tohle prolomení může vést k ohrožení ochrany nové generace konzole.

Mortal Kombat 11 i Firewatch dalšími novinkami v Game Passu

Mysleli jste si, že Microsoft zapomene na druhou část prosince a nepřinese nové hry do svého předplatného? Kdepak. Společnost nezapomněla a předplatitelé se mají nač těšit.

Podívejte se, jak se natáčel dabing pro Bulánky 2.0

Dobrou zprávou pro všechny fanoušky této populární české freeware hry je, že nová verze, která přechází kompletně do 3D, zachová známý humor. Budou války polštářů ještě šílenější?

Po 11 letech končí MOBA hra Heroes of Newerth

Po 11 letech končí multiplayerový online battle arena titul Heroes of Newerth, který o hráče soupeřil s Dotou a League of Legends. Vývojáři děkují hráčům a přichystali poslední událost ve hře.

Forspoken: Další gameplay záběry a informace o PS5 verzi

Nové akční RPG od Square Enix a Luminous Productions s názvem Forspoken se na The Game Awards 2021 ukázalo v dobrém světle. Nadšení hráčů ale brzy vystřídalo naštvání kvůli cenovce.

Dinosauři se vrací v Jurassic World Evolution 2!

Všichni fanoušci dinosaurů zbystřete! Přichází Jurassic World Evolution 2. Druhý díl této budovatelské strategie rozhodně nekazí jméno celého universa a přináší řadu vylepšení a novinek.

Zdarma na PC: Shadow Tactics a Call of Juarez Gunslinger

Pokud nebudete příliš otálet, můžete svou digitální knihovničku pro počítač rozšířit o dvě hry. Zdarma je taktická stealth akce a westernová střílečka od Techlandu.

V Rainbow Six Siege začíná vánoční koulovačka a ve For Honor další sezóna

Ubisoft se nepřestává starat o taktickou multiplayerovou střílečku a středověkou online bojovku. V Rainbow Six Siege dnes začíná tradiční vánoční koulovačka, zatímco ve For Honor další sezóna.

V Assassin's Creed Valhalla na hráče čeká osud Ódina i setkání s hrdiny Odyssey

Na nebojácné vikinské dobrodruhy, kteří se ještě dosyta nenabažili Assassin's Creed Valhalla, čeká další dobrodružství. Ubisoft představil rozsáhlý dodatečný balíček Dawn of Ragnarök a crossover.

Prvních 15 minut z akční adventury The Gunk

Hlavní hrdinkou je Rani, jedna ze dvou rázných vesmírných průzkumníků, kteří při hledání výdělku mají to štěstí, že narazí na nedotčenou planetu plnou života a vzácných zdrojů.

Nová aktualizace v Pokémon GO umožňuje hráčům zvýšit level Pokéstopů

Do mobilní hry Pokémon GO, jež spojuje virtuální svět s tím skutečným, dorazila nová aktualizace, která hráčům umožní vylepšovat Pokéstopy. Díky tomu z nich mohou dostat lepší odměny.