Zobrazit vše ve dne 17. 6. 2022

O herní délce a vesmírných soubojích ve Starfieldu i plánu na Fallout 5

Těch 1000 planet nemusíte ani navštívit. Příběhová linka Starfieldu je přibližně na 30 až 40 hodin. Dle Howarda je to způsobeno větším počtem úkolů než v jiných hrách Bethesdy.

Morálně nejednoznačným příběhovým RPG chce být Projekt Vitriol

Hra je o esoterické stránce reality, o té temné části světa, kterou většina z nás nevidí a neuvědomuje si ji. Ale temnota – ta tam je, číhá za každým rohem. Co můžeme dále čekat?

Steam oznamuje datum očekávaného letního výprodeje

Držte si peněženky a kreditní karty! Letní výprodej ve službě Steam neboli Steam Summer Sale začne už velmi brzy. Jaké hry můžeme ve slevě očekávat? Dorazí i sběratelské karty.

Nové Game Ready ovladače rozšiřují podporu RTX a GeForce Now vylepšuje aplikaci

Společnost Nvidia vydala nové GeForce Game Ready ovladače. Přinášejí optimalizovaný výkon ve hře Fall Guys: Free for All, vycházející 21. 6. Nový ovladač také přináší ray tracing do dalších her.

Reportáž z Game Access 2022 - Co si myslí Petr Rychlý o Mafii?

Vydali jsme se do Brna, abychom se podívali na velkou konferenci vývojářů. Po dvou letech se konečně Game Access vrátil a přinesl sebou koncert Mafie, vývojáře z USA i Evropy.

Oznámeny hry Final Fantasy 7 Rebirth a Crisis Core: Final Fantasy 7

Společnost Square Enix během streamu u příležitosti 25. výročí série Final Fantasy oznámila Final Fantasy 7 Remake Part 2 a Crisis Core: Final Fantasy 7. Také vychází Final Fantasy 7 Remake na Steamu.

Capcom oznámil akční RPG titul Dragon’s Dogma 2

„Omlouváme se, že jsme vás nechali čekat,“ prohlásil vedoucí vývoje Hideaki Itsuno na konci videa u příležitosti 10. výročí Dragon’s Dogma, aby si o chvilku později rozepnul mikinu...

Podmořské město novou mapou střílečky Valorant

Od září minulého roku čekají hráči bezplatné střílečky Valorant na novou mapu. Společnost Riot Games konečně oznámila, že součástí páté sezóny bude nová mapa pojmenovaná Pearl.

Čtvrtá sezóna Call of Duty: Warzone přináší novou mapu

Po Godzille a King Kongovi čeká hráče zběsilý hon za nevýslovným bohatstvím. Už příští týden ve hrách Call of Duty: Warzone a Call of Duty: Vanquard odstartuje čtvrtá sezóna.

Zásluhou GOGu si můžete snadno zahrát The Elder Scrolls 2: Daggerfall v moderní podobě

Na GOG.com je nyní zdarma k dispozici speciální verze klasického RPG The Elder Scrolls 2: Daggerfall, díky níž si může každý zájemce hru zahrát v moderní formě a bez nutnosti stahovat tucet modů.