Life is Strange: True Colors je kombinací novoty i povědomé známosti

Pokračování bere to nejlepší z prvního dílu a tvoří z toho něco nového. Něco odlišného. A přesto vám odvypráví emocionální příběh, který budete chtít hrát znovu, i když na něm příliš už nezměníte.

Launch trailer Life is Strange: True Colors to zkouší s emocemi

Pokračování série Life is Strange vyšlo oficiálně ve čtvrtek k večeru a zatím se těší velmi kladným ohlasům. Při této příležitosti tu máme launch trailer, který láká na emocemi nabitý příběh.

Life is Strange: True Colors s podporou ray-tracingu

Konečně jsme se dočkali oficiálních HW nároků, které mimo jiné prozradily, že na PC a konzolích PS5 a Xbox Seriex X se v novém Life is Strange setkáme s ray-tracingem pro věrnější stíny.

Stále se pracuje na seriálové adaptaci Life is Strange

Televizní adaptace populární série, na kterou jsme již stihli dávno zapomenout, je ve skutečnosti stále v přípravě. Nově byl k projektu přizván zpěvák Shawn Mendes.

13 minut z Life is Strange: True Colors

První gameplay záběry z Life is Strange: True Colors a rovnou nám Square Enix servíruje přes 13 minut, abychom se mohli podívat, jaká nová příběhová adventura bude.

Bonusová epizoda Wavelengths pro Life is Strange: True Colors se připomíná trailerem

Příběh zaměřený na Steph před událostmi základní hry si bude moci zahrát každý vlastník speciálních edic. Také jsme se dočkali oznámení odkladu verze Life is Strange: True Colors pro Switch.

Life is Strange: Remastered Collection odložena

Odklady her nekončí. Studio Deck Nine oznámilo odklad Life is Strange: Remastered Collection. Vylepšené verze původních dvou dílů adventury Life is Strange

Videa: Městečko z Life is Strange: True Colors a nový hrdina v Apex Legends

Další videa přibližují funkci vědců v Jurassic World: Evolution, vlak v HROTu a Happy Game od českého studia Amanita Design. Poslechnout si navíc můžeme novou verzi ústřední skladby Maxe Payna.

Remaster Life is Strange si zahrajeme na konci září

Remasterovaná kolekce prvního dílu Life is Strange a prequelu Before the Storm se lehce opozdí za Life is Strange: True Colors. Kromě data vydání je k dispozici i částečně srovnávací trailer.

Life is Strange: True Colors představuje postavy

Dvě nová videa se zaměřují na hlavní hrdinku Alex Chen a další postavy, s nimiž se při hraní setkáme. Vypadá to, že tvůrci udělali slušný krok vpřed v oblasti animací tváří.

Speciální edice Life is Strange: True Colors nabídnou bonusový příběh

Epizoda s názvem Wavelengths, která nebude součástí základní hry, se zaměří na postavu Steph z Life is Strange: Before the Storm v příběhu, který se odehrává rok před událostmi True Colors.

Life is Strange 3 poodhaluje nového hrdinu

Příští týden uspořádá společnost Square Enix speciální prezentaci věnovanou novým hrám. Během akce bude odhalen nový díl adventury Life is Strange s novým hrdinou. Kdo to bude?

Trailer ke hře Life is Strange: Before the Storm nám představuje druhou epizodu!

Není tomu dávno, co vyšla úplně první epizoda prequelu Life is Strange: Before the Storm. A vývojáři v Deck Nine doopravdy na nic nečekají. K dispozici máme nový trailer, který nás připravuje na to,…

Víme, kvůli čemu bychom si měli koupit Deluxe edici hry Life is Strange: Before the Storm! A stojí to za to

Není žádným tajemstvím, že se chystá Deluxe edice Life is Strange: Before the Storm. Dosud se ale stále stoprocentně nevědělo, co všechno nám tato edice nabídne, a zda to vůbec bude mít cenu. Nyní to…