Zobrazit vše ve dne 12. 9. 2021

Portal se zbraněmi? - Splitgate

Konečně je tady kvalitní arénová střílečka, s možností vytváření portálů. Díky této kombinaci nebude žádný zápas stejný. Kde vám nebude stačit míření, tam vás zachrání intelekt a rychlé rozhodování.

Další obrázky a artworky postav z God of War: Ragnarök

Sony přináší další screenshoty z nedávno potvrzeného God of War: Ragnarök, které doplňují artworky hlavních postav. Podívejte se na ty nejdůležitější, kteří budou hrát hlavní roli v příběhu.

Přežijte nástrahy činžovního domu v adventuře Almost my Floor

V hororové detektivní point-and-click adventuře prožijeme naše noční můry, kde labyrint nekonečných pater svoji oběť bez boje nepustí. V příběhu mísícím fikci s realitou se postavíme pekelným příšerám

Redfall od tvůrců Dishonored je více online střílečkou

Nabídne přepínání mezi kamerou z pohledu první a třetí osoby, což dosud v žádné hře od Arkane nebylo. K dispozici bude až hratelných hrdinů a chybět nebudou online prvky typické spíše pro Borderlands.

Halo Infinite zve na další testování multiplayeru

Fanoušci série Halo se můžou radovat, protože brzy začne další testování multiplayeru očekávaného Halo Infinite. Jenom pozor, máte omezený čas se do bety přihlásit.

Far Cry 6 přidá bezplatné balíčky Stranger Things, Rambo a Danny Trejo

Mise jsou součástí bezplatných aktualizacích, které postupně dorazí do střílečky po jejím vydání. Budete je moci hrát sólo nebo v kooperaci se dvěma hráči. Co dalšího Far Cry 6 čeká?

Nová reklama na PlayStation: Město, kde se hraní meze nekladou

Společnost Sony představila novou globální reklamu značky PlayStation. Zaměřila se na město, kde se hraní meze nekladou. Vzdává hold některých z oblíbených her. Rozpoznáte je? Plus souhrn novinek.

Z nového provozního ředitele Ubisoftu nemají zaměstnanci radost

Novým kreativním ředitelem Ubisoftu se stává Igor Manceau, nahrazuje Sergeje Hascoëta, který byl označen za hlavního strůjce toxické firemní kultury ve francouzské firmě.

Dying Light 2 odkrývá znepokojivou legendu města

Místo klasického filmového traileru nebo gameplay záběrů přichází Techland s audio příběhem, který odkrývá znepokojivou legendu post-apokalyptického města. Začínáme příběhem dívky jménem Rosemary.

Launch trailer Life is Strange: True Colors to zkouší s emocemi

Pokračování série Life is Strange vyšlo oficiálně ve čtvrtek k večeru a zatím se těší velmi kladným ohlasům. Při této příležitosti tu máme launch trailer, který láká na emocemi nabitý příběh.