Zobrazit vše ve dne 13. 3. 2021

Další destinací American Truck Simulatoru je rozsáhlý Texas

Po náznacích přichází oficiální představení. Studio oznámilo, že další destinací pro jejich hru je rozsáhlý Texas. Kamioňáci se mohou těšit na druhý největší stát USA dle rozlohy i počtu obyvatel.

Pět her Bethesdy bude na Xboxu Series X/S těžit z FPS Boost

Majitelé nové generace konzole Xbox budou mít o důvod víc si zahrát hry od Bethesdy. Pět vybraných titulů totiž využije next-gen technologii FPS Boost pro navýšení snímků za sekundu.

Life is Strange 3 poodhaluje nového hrdinu

Příští týden uspořádá společnost Square Enix speciální prezentaci věnovanou novým hrám. Během akce bude odhalen nový díl adventury Life is Strange s novým hrdinou. Kdo to bude?

Nová střílečka Outriders součástí Xbox Game Passu?

Microsoft dráždí fanoušky záhadným teaserem pro další titul do předplatného Xbox Game Pass. Stopy vedou k nové sci-fi střílečce Outriders od polského studia People Can Fly.

Loop Hero oslavuje skvělé prodeje a chystá aktualizaci

Po Valheimu přichází další nezávislá hra, která si nečekaně získala srdce hráčů, a dominuje prodejům na Steamu. Loop Hero vás totiž svým strategickým a karetním rogue-like systémem zcela pohltí.

Retro střílečku Dread Templar si mají zamilovat fanoušci kultovek jako Doom a Quake

Pixel retro styl, démoni, katana, střelné i pekelné zbraně, spousta úrovní i skrytých místností a mnoho dalšího na vás čeká v retro first-person střílečce Dread Templar.

Survival Rust ukazuje, jak vypadá na konzolích

Jedna z nejúspěšnější survival multiplayer her míří na konzole. Vývojáři dnes ukazují, jak bude Rust vypadat na výkonnějších modelech konzolí PlayStation 4 a Xbox One.

Vyšla real-time strategie Stronghold: Warlords

Na počítače fyzicky i digitálně vyšla strategie Stronghold: Warlords, která se soustředí na hospodaření a válčení na Dálném východě. Další kapitola známé real-time strategie od Firefly Studios.