Zobrazit vše ve dne 3. 9. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E65

God of War se blíží a Crysis pojede na Switchi!

Bohemia Interactive poodhaluje roušku svého nového enginu, spousta titulů se blíží s českými titulky a všechny zprávy se zase dokonale vešly do 90VTEŘIN!

Engine Enfusion od Bohemia Interactive na nových screenshotech

Oficiální screenshoty z herního enginu, jenž má pohánět budoucí tituly od Bohemia Interactive, ukazují les, který by mohli mít mnozí z nás za domem, a svéráznější horské prostředí.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E16

Zpátky do školy, přichází super hry!

1. září je vždycky super "respawn" do normálního koloběhu života. A stejně to vnímá i celá videoherní scéna. Někdo si zahraje jen 3 hodiny týdně, někdo bude kvůli novým hrám chodit za školu.

Elex 2 bude větší a lepší

Pokračování akčního RPG titulu Elex bude větší a lepší. Vývojáři z německého studia Piranha Bytes, že Elex 2 nabídne více obsahu prakticky ve všech oblastech a aspektech hratelnosti.

PlayStation Showcase ukáže spoustu zajímavých věcí

PlayStation se po vynechání Gamescomu připravuje na vlastní akci. Pár hodin po oznámení čtyřicetiminutové prezentace si vzal slovo Hermen Hulst. Šéf PlayStation Studios láká na spoustu novinek.

DayZ obohatí kontaminované zóny

Kontaminované oblasti, které budou k dispozici ve statické a dynamické verzi, vévodí chystané aktualizaci 1.14. Tvůrci ji popisují jako nejvíce vzrušující update od vydání mapy Livonie.

PlayStation v Japonsku buduje nové prvotřídní studio

Navzdory zavření studia Japan, prvního first-party studia Sony, má společnost v Japonsku budovat nové prvotřídní studio pro práci na velkých, vysokorozpočtových AAA hrách.

Relaxační hraní golfu mezi tornády - recenze Mario Golf: Super Rush

Láká vás hrát golf na devíti jamkách najednou? Mít možnost protihráčům beztrestně odkopávat míčky do bunkru anebo hrát starý dobrý golf beze změn? Máme tady hru pro vás.

Crysis Remastered Trilogy má datum vydání pro PC a konzole

Společnost Crytek upřesnila den a měsíc, kdy na PC, PlayStation a Xbox vydá Crysis Remastered Trilogy. Balíček obsahuje remasterované verze singleplayerových kampaní Crysis, Crysis 2 a Crysis 3.