Zobrazit vše ve dne 26. 1. 2022

Steam Deck od Valve vyjde až koncem února

Po odkladu z prosince na únor se dnes dozvídáme přesné datum vydání. Společnost Valve začne Steam Deck prodávat koncem února. První zájemci budou mít 72 hodin na potvrzení rezervace.

Wrestling, střílečka i stavba zábavního parku. To jsou PS Plus hry na únor

Společnost Sony představila hry, které si v průběhu února budou moci předplatitelé PlayStation Plus přidat do své digitální knihovny. Nabídka bude platná od 1. 2. 2022.

Call of Duty Warzone 2 má být čistě next-gen hrou a Modern Warfare 2 posledním restartem

Po akvizici Activisionu Blizzard společností Microsoft jsou pro PlayStation plánovány nejméně tři hry ze série Call of Duty. Dozvídáme se o Modern Warfare 2 a Warzone 2.

Mexické kartely využívají GTA 5 k náboru nových členů

Grand Theft Auto je obecně série, která neklade moc důraz na správné chování a upřednostňuje zbraně, drogy a další levárny. Ovšem nedávný případ posouvá hru na novou úroveň absurdity.

Crytek potvrzuje vývoj střílečky Crysis 4

Po remasterech celé trilogie přichází vytoužené oznámení. Německá společnost Crytek potvrdila, že má ve vývoji sci-fi střílečku Crysis 4. Dočkali jsme se CGI traileru.

EA údajně v souvislosti se Star Wars chystá pouze hry od Respawnu

Respawn Entertainment je podle všeho jediné studio spadající pod EA, které připravuje nové Star Wars hry. Kupříkladu s Battlefrontem 3 se tak můžeme definitivně rozloučit.

10 věcí, které chceme od Dying Light 2

Očekávané pokračovaní zombie akce Dying Light už je prakticky za rohem a my se nemůžeme dočkat. Pojďme se tedy podívat na 10 věcí, které si od druhého dílu slibujeme.

Nenechávejte svou konzoli na zemi. Může se rychle zanést prachem

Někteří hráči mohou své konzole z nedostatku místa umístit na zem. Sám jsem takhle kdysi měl PlayStation 4, protože na stole zkrátka nebylo místo. Jak se ale ukazuje, není to dobrý nápad.

Farming Simulator 22 je hitem. Kolik kusů se prodalo?

Série Farming Simulator je u hráčů velmi populární, a to navzdory její relativní mediální nenápadnosti. Velkou základnu hráčů má také v České republice a na Slovensku.

Life is Strange Remastered Collection v nových videích

Gameplay z remasterovaného úvodu prvního dílu Life is Strange doplňuje video, které srovnává původní verzi jedné z cut-scén s vylepšenou variantou, kterou si budeme moci zahrát už za týden.

Dvě příběhová rozšíření a spousta obsahu zdarma pro Dying Light 2

Před vydáním druhého dílu dorazil zajímavý event do toho prvního. Hráči musejí pomoci místním v Harranu a ubránit se banditům i nakaženým. Infografika zase prozrazuje nový obsah pro Dying Light 2.

Jak bude fungovat cloudová synchronizace ve Steam Decku?

Společnost Valve odhalila funkci Dynamic Cloud Sync, díky které budete moci rychle a snadno přenášet postup hrou mezi Steam Deckem a počítačem či jiným zařízením.