Zobrazit vše ve dne 11. 8. 2021

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl využije Unreal Engine 5

Konečně s jistotou víme, jakou verzi enginu od Epic Games S.T.A.L.K.E.R. 2 využije. Studio GSC Game World dostalo do rukou jeho nejnovější verzi, tedy Unreal Engine 5.

Life is Strange: Remastered Collection odložena

Odklady her nekončí. Studio Deck Nine oznámilo odklad Life is Strange: Remastered Collection. Vylepšené verze původních dvou dílů adventury Life is Strange

PUBG je na Steamu dostupné zcela zdarma

Kdo by neznal jeden z prvních battle royale titulů, který započal celou mánii okolo tohoto videoherního žánru. PUBG je tu s námi už pět let, ale pokud jste se ke hře ještě nedostali, teď máte možnost.

Sony má mít v rukávu další dvě exkluzivity a představení Call of Duty

Příští týden se má uskutečnit důležité State of Play. Na něm mají být odhaleny dvě exkluzivity, nové Call of Duty a nejspíš připomenuty další tituly.

Back 4 Blood předčilo naše očekávání

Left 4 Dead je zpátky! Konečně! Jen teda s jiným jménem, na novém enginu a vlastně totálně jiné. Přesto při hraní budete mít pocit, že hrajete něco vámi známého. Beta Back 4 Blood nás doopravdy chytla

Videa: Assassin’s Creed: Valhalla, Aliens Fireteam Elite, Chivalry 2

Připomíná se nám obléhání Paříže, děsivý svět kultovního Vetřelce i brutální středověká multiplayerová bojovka s novým obsahem.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl se dočká fyzických edic

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl si zájemci budou moci koupit v krabičce. Společnost Koch Media dnes oznámila, že uzavřela partnerství s ukrajinským studiem GSC Game World.

Detaily o novém systému jídla ve Valheimu

Popularita Valheimu vývojáře překvapila a zastihla je dosti nepřipravené. Naštěstí se zdá, že se po letní dovolené malý tým vzpamatoval a snaží se vikinský survival vylepšit.

V Age of Empires 2 začali válčit husité i Poláci

Vyšel dodatečný balíček The Dawn of the Dukes pro Age of Empires 2: Definitive Edition. Přináší dvě nové civilizace a tři plnohodnotné příběhové kampaně. Jedna se soustředí na Jana Žižku s husity.

Remaster první sezóny Sama a Maxe dorazil na Xbox

Sam & Max Save the World je nyní k dostání i ve verzi pro Xbox One a Xbox Series X|S. O portu pro PS4 nebo PS5 se zatím nehovoří, tvůrci však nadále pracují na remasteru druhé sezóny.

Halo Infinite bude mít české titulky

Po Forze Horizon 5 bude mít české titulky i druhá velká podzimní exkluzivita Microsoftu. Na PC, Xboxu Series X/S a Xboxu One si budete moci zapnout češtinu u sci-fi střílečky Halo Infinite.

Svět ve Far Cry 6 se bude lišit od ostatních dílů

Když skryjeme zbraň, budeme moci náhodné události sledovat jako přihlížející civilista. To nám má otevřít nové možnosti, jak si vychutnat vše, co Yara ve Far Cry 6 nabízí.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 11. srpna

Krásné dobré ráno. Dnes pro vás mimo jiné máme XCOM s hrdiny Marvelu, posila pro nové Fable, Lionel Messi ve světě Super Maria, Microsoft na Gamescomu, počet hráčů v Hellblade: Senua’s Sacrifice.