Zobrazit vše ve dne 28. 7. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E56

GTA 6, próza, chleba a kontroverze!

Jak padlo v minulých epizodách 90HODIN, každý má talent na něco jiného. Dnes se dozvíte kromě novinek z herního světa, na co má talent Lasuf! Jo, a taky je tam GTA 6.

Hraní na iPhonu bude snazší díky licencovanému PlayStation ovladači

Hraní přes funkci Remote Play je zábava, náročné tituly si můžete z PS5 do telefonu vysílat klidně přes celý byt. Malá obrazovka ale na ovládání a kochání se nestačí.

Tyhle značky využijete při opravě silnice i stavbě domu v Construction Simulatoru

Měsíc po oznámení a měsíc před vydáním se připomíná Construction Simulator. Skrz dvouminutové video vývojáři představují značky, které budeme při práci využívat.

3 legendární vozy novinkou v Gran Turismu 7

PlayStation závody Gran Turismo 7 dnes obohatila aktualizace 1.19. Do hry přidává tři nové legendární vozy. Svést se můžete v automobilech Porsche 918 Spyder '13 nebo Nissan Skyline.

Systém PlayStationu 5 bude vylepšen o očekáváné funkce

Během dnešního dne začne testování bety nové verze systémového softwaru PlayStationu 5, aby vybraní členové mohli vyzkoušet nové funkce a předat Sony důležitá data.

Zkazila EA další hru?! - F1 22 recenze

Nový ročník závodního simulátoru F1 už je mezi námi a přináší spoustu novinek. Nově taky Codemasters patří pod EA. Dokáže se tak letošní ročník minimálně vyrovnat, ale i překonat ten minulý?

Celá série Yakuza míří do PlayStation Plus

Během srpna se předplatitelé mohou těšit na Yakuza 0, Yakuza Kiwami a Yakuza Kiwami 2. Do konce letošního roku dorazí ještě remastery třetího, čtvrtého a páté dílů Yakuzy, stejně tak Yakuza 6.

Modifikace rozšiřuje Red Dead Redemption 2 o příběh s vlastním hrdinou

S vámi vytvořenou postavou se vydáte ve stopách Arthura Morgana a nastartujete novou zločineckou kariéru. K dispozici jsou nové příběhové mise i postupné vylepšování postavy.

Artbook God of War: Ragnarök vyjde krátce po hře

Za oponu Kratova nejnovějšího krvavého tažení budou moci nahlédnout fanoušci hry God of War: Ragnarök skrz oficiální artbook, který na pulty obchodů dorazí krátce po vydání samotného titulu.

V Mato Anomalies budete bojovat, hackovat mysl a pátrat po zdroji anomálií

Po celém městě Mato se dějí divné věci a je na detektivovi Doem zjistit, kdo zatím vším stojí a jak proti tomu bojovat. Tahle hra se sice řadí k žánru JRPG, ale jejím doopravdy?

Začal český překlad akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Herní překladatel Filip Ženíšek potvrdil, že se konečně začíná s pracemi na české lokalizaci akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Vývojáři navíc vydali screenshoty z nedávného traileru.

Svět Life is Strange rozšíří kniha zaměřená na Steph

Tvůrci Life is Strange: True Colors oznámili ve spolupráci s Titan Books knihu Steph's Story, která má být první prózou ze světa, do něhož jsme se minulý rok vrátili v roli Alex Chen i samotné Steph.