Zobrazit vše ve dne 23. 4. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E27

Přeprodané kusy PlayStation 5 v e-shopech

Že by PS5 nakonec nebyla tak nedostupná konzole, jak to na první pohled vypadá? Nebojte stále je! Jen na tom chce vydělávat víc a víc lidí. Více se dozvíte v následující epizodě 90VTEŘIN!

Kolik hráčů zažádalo o vrácení peněz za Cyberpunk 2077?

Včera večer se CD Projekt pochlubil, že během pouhých tří týdnů prodal více než 13,7 milionu kopií hry Cyberpunk 2077. Kolik hráčů zažádalo o vrácení peněz v rámci oficiálního programu?

Chernobylite: Do Černobylu se na PC a konzolích podíváme v létě

Temná a hororová survival akce s RPG prvky, která se odehrává v uzavřené zóně Černobylské jaderné elektrárny, vyjde v plné verzi na PC, PlayStation 4 a Xbox One v létě.

FPS Boost odemyká 120 snímků za sekundu u mnoha her od EA

Díky technologii od Microsoftu si na Xboxu Series X/S můžete zahrát spoustu her od Electronic Arts při 120 snímcích za sekundu. Mimo jiné poslední díly Battlefieldu nebo sérii Titanfall.

Life is Strange: True Colors představuje postavy

Dvě nová videa se zaměřují na hlavní hrdinku Alex Chen a další postavy, s nimiž se při hraní setkáme. Vypadá to, že tvůrci udělali slušný krok vpřed v oblasti animací tváří.

TOP 5 Epizoda S1E193

Nejpodivnější crossovery, které nikdo nečekal

Crossovery jsou stále častější a stávají se běžnou praxí. Když se objeví postava z jedné série v úplné jiné, není to tak úplně zvláštní. Ale někdy zajdou tvůrci trochu daleko.